Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hasamon ferdén állnak a...

A hasamon ferdén állnak a kockák. Hogyan lehetne kijavítani?

Figyelt kérdés
Ezt úgy érte, hogy a jobb oldalon az egész sor feljebb van kb 2centivel, ha nem többel. Nem vagyok edzett tehát nem látszik, de szeretnék majd gyúrni hasra és félek, hogy látszódni fog. hogyan lehetne helyre hozni?
2011. júl. 15. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Attól függ, hogy hol vannak a kötőszövetes választóvonalak az izomrészek között. Van, akinek nem is ugyanannyi van a két oldalon.
2011. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Inkog Nito válasza:
Nekem is teljesen ilyen,de ez genetika...nem lehet mindenkinek szimmetrikus az izomzata sajnos :( amúgy nem néz ki az olyan rosszul kigyúrva...
2011. júl. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
plasztikai sebész?
2011. júl. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mrwtfwtf válasza:

én pl gyurok és egyik oldalon látszik 3 másikon 2 nagyobb

és kb az emberek 90%nak nem szimmetrikus

2011. júl. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vonalzóval rajzold rá a tükörre hogy kell állnia a kockáknak, és addig helyezkedj, ameddig jó nem lesz

legközelebb matematikus és szimmetria mániás csajoknak csak így pózolj


:D


egyébként valaki magyarázza meg a kokcahas kit érdekel? mert a csajokat nem igazán. tehát akkor

a) te nézegeted milyen szép

b) srácoknak mutogatod

2011. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsónak:

nem én nézegetem, nem is fiúknak mutogatom.

Igazából nem is nagyon foglalkozom vele, csak azt hittem ez sokkal ritkább.

2011. júl. 15. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!