Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történhetett a péniszemmel?

Mi történhetett a péniszemmel?

Figyelt kérdés

Nem egészen 3 hete önkielégítés közben véletlenül meghúztam a fitymám jobb-felső részét valahogyan a tenyeremmel. Hirtelen elég éles volt a fájdalom, de aztán nem volt vészes csak kicsit érzékeny maradt, majd a fitymában levő 1-2 ér kicsit megdagadt, elszíneződött. Valamint a fitymám azon a részem mintha kicsit kitágult volna :(

Mivel utána lényegében nem fájt és kívül szerencsére nem vérzett nem mentem dokihoz. Reméltem hogy elmúlik.

Ezután egy ideig ritkábban önkielégítettem. Közben látszólag helyrejött a fitymám (szerencsére).


Viszont tegnap vettem észre hogy merev állapotban lényegében görbe lett a péniszem (jobbra) nemis kicsit (bár mintha még változna is...). Fájni nem fáj, minimálisan érzékeny a jobb oldala és mintha nem lenne annyira kemény, mint előtte. Urológushoz még csak napok mulva tudok menni, így addig is tudnom kell! Mi történhetett. Elzárt valamit egy vérrög?? vagy mi történhetett? :( f/21


2011. júl. 18. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

3 hetet vártál?

orvoshoz menj még ma vagy holnap

2011. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csak az a probléma hogy a közelemben mindenhová kell előjegyzés ami kb 2 hónap, de ha máshová megyek is leghamarabb péntek. Amitől még nagyon félek a trombózis. Vajon szedjek rá addig Aspirint?
2011. júl. 18. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Semnmit ne szedj,kamilla vízes fürdözés és mielőbbi orvoshoz mennés inkább.
2011. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nemt tudom, nálunk nem kell heteket várni az urulógiára

mondanám hogy sürgősségi, de 3 hét után... már nagyjából mindegy


miért vártál eddig?

menj orvoshoz mielőbb

2011. júl. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!