Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami van a péniszemmel?

Valami van a péniszemmel?

Figyelt kérdés

nem tudom...de ááááááááááaz isten verje meg eeeez égeeeet huuuuuuubaccus elmult..

na a lényeg hogy 19 éves vagyok még nem voltam nővel,de pár orája a makkom vagyis a hugycsövemnél olyan elképesztőenááá má meginttt éget csip,szur isteneeeeem ez fáááájjbaccus.

mi a fene van a péniszemmel mi ez?

a 19 évem alat még nem történt ilyen.....és kibacottul fáj,viszket,éget.

mit csináljak????,

igy munkába se tok holnap menni kééérem valaki mit tegyek??? nem semmiááááuuuvvv


2011. júl. 26. 23:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
lehet neked nem kellett volna kihagyni a hüvelygomba reklámot a tv-be :D
2011. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
sztem kamu,de ha nem nekem is volt hasonló...bőrgyógyászat holnap reggel vagy kenőcsöt kapsz vagy hipermangánt és gyógyszert nálam a 2. vált be...
2011. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem tom, de felizgattál XD
2011. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
kössz szépen te kis görcs!!!!!!!
2011. júl. 26. 23:34
 5/21 A kérdező kommentje:

nem megy nem birom ki reggelig ez éget mitévő legyek mi a z isten??????

áááá nekem annyide a gcinek éget máááááá

2011. júl. 26. 23:36
 6/21 anonim válasza:

Először is írsz és nem beszélsz, úgyhogy a színjátékot ki lehetett volna hagyni!

Amúgy keres el egy orvost, szerintem fertőzés!

Voltál mostanában nyilvános wc-ben, fürdőben, vettél-e új alsónadrágot mostanában, úgy, hogy miután megveted nem mostad ki, vagy újfajta mosószer, öblítő, esetleg újfajta tusfürdő szappan? sima vizel szoktad mosni, vagy ott is használsz szappant, tusfürdőt, amiből most másikfajta van?

De azért a dokihoz meny el, mindenképp!

2011. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Lehet,hogy fityma szűkületed van és begyulladt.
2011. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Fiú,én tudom a megpldást a problémádra.

Tedd a farkad a vágódeszkára,fogd meg a legélesebb kést... a többit már gondolom kitaláltad.

Ez segít hidd el.

20N

2011. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

tusfürdő lesz a hibás szerintem....elfogyott az amit már nagyon rég használok...és másikat kelet vennem

az isten tudja de ilyen kint még nem éreztem....a19évem alatt.

megfekszem reggelig hát ez:o:O:O

2011. júl. 26. 23:42
 10/21 anonim ***** válasza:
mivel fürdesz? Tusfürdő, szappan? Am csak azért ,mert ott érzékenyebb és lehet irritáció is, vagy esetleg allergia. Komolyan. Egyszer nekem is volt h egy új tusfürdő csípte, de kb 10 perc volt meg nem nagyon, de kitudja.
2011. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!