Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 eves lany vagyok a baratom...

17 eves lany vagyok a baratom nem akar lefekudni velem allitolag nincs spermaja. Ez lehetseges?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetséges, hogy nincs spermája, de ennek semmi köze a lefekvéshez, semmi köze ahhor, hogy van-e ondótermelése, semmi köze az impotenciához. Ez csak azt jelenti,hogy terméketlen.
2010. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
teperd le! :D xD
2010. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy hány éves a barátod. Sok tinicsaj összeszed 14 éves kisfiúcskákat, nem tudhatjuk, hogy te nem ilyen sráccal vagy-e, aki 14-15 évesen még nem termel semennyit, az még nem kóros
2010. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sperma a gyerekcsináláshoz kell, de enélkül is lehet szexelni...
2010. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehetésges,de minnél előbb menjen dokihoz ha ő is veled egy idős,mert ennyi idősen kell hogy legyen spermája,úgy tudom ez eddig a korig megengedett és ha ezt betöltötte és semmi nincs akkor ott valami probléma van amit kezelni kell,de a sexhez tényleg nincs hozzá szüksége.

Mennyi idős a pasid?Magasság,fejlettség normális v. kisfiús külsőleg még?

2010. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hány éves a barátod? 12?


14 év alattival ne feküdj le, mert börtön jár érte

2010. jún. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat az az igazsag hogy a baratom is 17.Es meg valami a tesom fiu(13 eves) nekem mindent elmond es azt is elmondta hogy onkielegiti magat ezzel meg nem lenne semmi baj de azt mondta hogy regebb jott sperma most mar nem jon ez valami betegseg vagy ez normalis?
2010. jún. 21. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ez nem normális,el kell mennie dokihoz,de minnél előbb.És tuti hogy régebben volt és mára nincs neki,mert ha igaz akkor azonnal menjen dokihoz,urológushoz,lehet majd spermatesztre elkülidik.Ha beírod a googleba hogy urológia vizsgálat akkor sok féle témát találhatsz a betegségekről.
2010. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a barátodnak beépített mikroszkóp van a szemében, mert a spermát nem fogja látni szabad szemmel, csak az ondót ;)
2010. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!