Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől izzadok ennyire? És mit...

Mitől izzadok ennyire? És mit tehetek ellene? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon izzadok,még így télen is.Van egy pár pulóverem, amiket nem tudok felvenni emiatt, mert látszik az izzadtság folt. Nagyon zavar. A létező összes izzadásgátlót kipróbáltam,semmi sem használ. Mit tehetnék ez ellen?
2009. dec. 10. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is izzadós vagyok, ugyanígy még télen is foltos maradt a felsőm a hónaljnál, én ezt használom:

[link]

Ha háziorvossal iratod fel, olcsóbb. Nekem nagyon bevált, azóta semmi folt és nem is kell minden nap használni ( amúgy is irritálhatja a bőrt), én már csak heti 1-szer kenem be és hatásos.

2009. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszoló belinkelt, valóban nagyon hatásos. Nekem is bevált. Gyógyszertárban kapható, én 300 vagy 400 forintért vettem, szóval bőven 1000 alatti. Ilyen kis üvegcsében árulják. Este fürdés után önts belőle egy kicsit egy vizes vattapamacsra és kend be vele a hónaljadat. Nem kell naponta. Látni fogod az eredményt. Ja és ne stresszelj amiatt, hogy izzadni fogsz. Hidd el ez egy ördögi kör. Próbálj meg nem törődni az izzadással. Nekem ez is bevált.
2009. dec. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
patikában lehet kapni a gógyszertári izzadásgátló készitményt....szerintem az be fog jönni;)
2009. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor a gyógyszertárban majd kiváltom ezt a készítményt :) köszönöm !
2009. dec. 11. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bizonyára jó a fent említett készítmény, de ezzel csak tüzet fogsz oltani és nem pedig a problémát megoldani.

A fokozott izzadás arra jelez, hogy tele van méreganyaggal a szervezeted és így próbál kiürülni.

Azt javaslom csinálj egy alapos belső méregtelenítést és meglátod sokkal jobb lesz.

A sok izzadásgátlótól pedig mellrákot is kaphatsz úgyhogy vigyázz velük!

Ha érdekel szívesen elmondom én mivel szoktam méregteleníteni.

Szép napot!

2009. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Valóban, a fent említett készítményt kipróbáltam,és nem csak hogy nem használ, hanem úgy érzem még jobban izzadok. Érdekelne hogy mivel méregtelenítesz, ide írd le kérlek,mert nem tudok neked privát üzenetet írni!

köszönöm!

2009. dec. 16. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!