Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véreztem maszturbálásnál. Mi...

Véreztem maszturbálásnál. Mi az oka?

Figyelt kérdés
ma kivertem a péniszem és nem ondó ,hanem vér jöt belőle.nem fájt csak egy nagyon kicsit,amugy szűz vagyok ha ez lényeges
2009. ápr. 7. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan menj urológushoz, mert ez komoly lehet. Nem szeretnék most lehetséges diagnózisokat sorolni...
2009. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz mindenképpen, mert ha belülről jött akkor annak komoly oka van. Sokkal rosszabb lehet. Ha nem tudod mit kell tenni beszélj szüleiddel. Ha más nem mondd azt, hogy vér jött belőled onnan, nem kell elmondani, hogy mit csináltál akkor éppen.

Aztán háziorvos és ő eligazít.

Holnap már menjetek, szóval ma este mondd el szüleidnek.

Nem kell szégyellni, és félni sem. De meg kell tudni az okát, lehetnek belső gondjaid.

Ha még most megnéznek és kezelnek pár hét múlva már nem is emlékszel majd az egészre és nyugodtan lehetsz.

2009. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!