Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Veszélyes is lehet? Mit...

Veszélyes is lehet? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

tudtommal papilloma van a makkomon van és egy kicsit zavar. félek hogy a lányok majd undorodni fognak tőle.

ezek mellett a péniszem "nyelén" is dudorok jelentek meg de többnyire csak az alján szóval csak akkor látom őket ha magamhoz fordítom a péniszemet (a tövében is van amiket akkor is látok hogyha természetes helyzetében hagyom a péniszem). tudom undorítóan hangzik de ezekből van hogy szőr is nő ki. leginkább arra vagyok kíváncsi hogy mik ezek a dudorok a péniszemen.


2011. júl. 30. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
az orvos mit mondott?
2011. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakembernek kell megmutatni, s megkapod a valaszt, hogy ez termeszetes vagy sem!
2011. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem voltam még orvosnál vele. még nem is volt nemi aktusom szóval nem gondolom hogy annyira durva dolog lehet. nem is szokott fájni nincs vele semmi csak zavar engem.
2011. júl. 30. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy még szűz vagy, nyugodtan összeszedhettél valahol valamilyen fertőzést.

Ha van ott bármi,aminek nem kellene ott lennie, akkor az az orvosra tartozik.

2011. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!