Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olyan fokú fityma szűkületnél,...

Olyan fokú fityma szűkületnél, ahol nem lehet hátra húzni (illetve vissza lehet tisztálkodás során de őrült fájdalommal jár) a fitymát, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Azt meg kell operálni nem?

Illetve azt is szeretném tudni, h akinek szűkülete van az hogy szeretkezik?

köszi előre is


2009. ápr. 10. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel akinek erős fitymaszűkülete van az a szeretkezésben is gátolja, márcsak ezért is meg kéne műteni. Minél előbb.

Igazából már kisgyerekkorodban kellett volna.

Kellemetlen, de rutin dolog, gyorsan csináltasd meg!

2009. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

HÚÚ nem!

A fiú akivel összejöttem szűkülete van.De nem akar orvoshoz menni. És ragaszkodik, h gumit használjunk.(közben olvasgattam, h gumi nélkül fájna neki?)

Bocsi nem vagyok képben a témában. segítsetek. Orálisan akartam kényezteteni de kért,h ne húzzam hátra a bőrt...

Szűkület.Nem kicsi.Cibáljam el dokihoz? ez így nem jó!

Csak tájékozódni szeretnk, hogy így mit lehet és mit nem hogy neki ne fájjon?

PL: a gumi védi őt a fájdalomtól? Most lehet, h full hülye vagyok 25 éves nő létemre de még nem volt ilyen paival dolgom. Viszont szeretem. Kicsit világosítsatok már fel...

2009. ápr. 10. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

en is fitymaszukuletes vagyok :(


nekem meg ovszerrel is faj ha szeretkezek a baratnom is sokat keri h operaltassam meg de nagyon felek de ha tul lennek rajta akkor mar jobb volna

az embernek van egy dolog amit a fejebe vesz es nem lehet ki verni onnan annyira ragaszkodik a gondolatahoz. Gyozd meg valahogy h menjetek el orvoshoz es nagyon meg konnyebbult lesz es neked is jobb lesz es a szeretkezes is


en biztatok masokat amikor nekem is el kellene mennem orvoshoz :)

2009. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nalam a fitymaszukuletem ugy van h a bor a "farkam"kozepeig feljon ott szuk a bor es ha vastagodik a bor nem engedi ami fajdalmat okozz nem tud rendesen fel allni es megkemenyedni. A fek is rovidebb ezert az is elszokott szakadni s verezik az sem kellemes


be linkelem a kerdesemet es nezd meg h neki is ilyen e :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2009. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a másodiktól kérdezném:

akkor gumi nélkül gyakorlatilag nem tudsz szeretkezni?

Elviszem dokihoz tutira!

Biztos rutin műtét, ne félj tőle Te sem.

Kicsit felvilágosítanál?

Minden érdekel: a tisztántartása mennyire gond, macera,fájdalom?

Maszturbálásnál, hogy van? Gumival?

Orális szex?

Vagy minden "tök jó" csak figyelni kell, h a bőr ne húzódjon hátra?

2009. ápr. 11. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:

a masodik vagyok :)

a masodik es a linkes valasz is az enyem


Minden egyforma mint mas fiuknal csak a szeretkezesnel faj amikor hatra huzzodik a bor, a maszturbalasnal nem faj a tisztitas is olyan mint mas fiuknal


es holnap megyek vizsgalatra mert mar nem birom :(

2009. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vonszold el dokihoz.

Egyrész sok élvezettől fosztja meg saját magát, másrészt gondolom még nincs abban a korban, de lehet hogy egyszer majd gyereket is akar. Az így nem megy. Ez igazából nem egy nagy műtét, utána kb. 2 hétig kellemetlen, de megéri.

2009. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 14. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!