Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 eves vagyok, meg nem nott...

13 eves vagyok, meg nem nott meg a peniszem es amikor kiverem, akkor csak vizelet jon ki mas semmi. Meg magomlesem sem volt este. Minden rendben van velem?

Figyelt kérdés
1-2 naponta elegitem magam=S. . .es attol felek h ha ezt folytatom akkor nem fog megnoni a peniszem v nem fog megjonni az ondo
2009. ápr. 15. 20:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
es rettenetesen felek,hogy ha igy folytatodik akkor nem fogok tudni csaladot alapitani v mi. . .csak szuleimnek nem merek szolni es jobb helyet nem talaltam ahol megkerdezhetnem
2009. ápr. 16. 20:37
 12/26 anonim ***** válasza:
én 10 évesen szoktam rá és én is 13 vaok viszont nekem 11 évesen volt éjjeli magömlés és 12 éves koromra már normális ondó is jön
2009. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%
nekem 13 évesen volt először...
2009. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%

Az előváladék, színtelenebb, mint a sperma, de már az is tartalmaz hímivar sejteket.

Ne nagy mennyiséget képzelj el, ennek némileg csak síkosító szerepe van, de már ebből is lehet baba.

Talán helyesen teszed, hogy szünetet tartasz, akkor talán meglátod, hogy mit produkál a szervezetet a legközelebbi masztinál.

Nincs két egyforma ember, kinek előbb, kinek utóbb.

Ne aggód!

2009. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy akkor tudd megkülönböztetni, hogy 1-2 X naponta, vagy hetente volt,

és bárhogy is volt gyérítsed,

mert az mindenképpen előnyös lesz a további fejlődésed szempontjából,

hiszen gondolj például a sportolókra,

a komoly versenyek előtt edző táborban vannak,

és a feleségektől, barátnőktől elzárva készülnek,

a nagyobb erdményhez, nagyobb kondi kell.

2009. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

figyuzz én 10 éves korom óta csinom, nekem se jött ondo mivel a ondo megjelenése 12-12,5-13 éves korban jelenik meg és nem igaz h nem nő nekem is nőtt azóta sokat izéé sztem szüneteld egy kicsit s max havonta 1x h mi történik sztem ha 14 éves korodig nem jön meg akkor van vmi baj

F/13

2009. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
kosz a kommenteket...mondjuk baj biztos h nem fog tortenni.kesobb ero tipus vagyok.lehet.de mondjuk a hereim mar nagyobbak joval mint pl7-8 eves koromban tehat azzal nics gond meg mar a szor is ilen 4 centis rajta.csak varni kell azt majd megno^_^
2009. ápr. 19. 11:18
 18/26 anonim ***** válasza:
44%

13 évesen nyugodtan maszturbálj

és annyit, amennyire igényed van

a maszturbálás nem káros, nem fog semmid tönkremenni, nincs olyan, hogy túl sokszor csinálod, érezni fogod, mikor elég

orgazmus alkalmával ha pedig még nem jön ki semmi, akkor sincs semmi baj, ha valami mégis kijön, akkor az nem vizelet

2009. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
44%

nem tudom egyesek mit álszenteskednek, vagy ennyire kicsi volt a libidótok? 13-14 évesen simán kivered akár napjában 5x a hét minden napján, nem hetente 2x :o


szal kérdező, nyugodtan recskázz, azért van, hogy használd

a tanulás fontos, de létezik azon kivül más is a világon

2009. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
ezzel en s egyet ertek^^...de amuyg tegnap kivertem a gyikom(bocs a beszamoloert)es nem vizelet jott hanem vmi mas de nem is sperma volt
2009. ápr. 21. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!