Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 eves vagyok, meg nem nott...

13 eves vagyok, meg nem nott meg a peniszem es amikor kiverem, akkor csak vizelet jon ki mas semmi. Meg magomlesem sem volt este. Minden rendben van velem?

Figyelt kérdés
1-2 naponta elegitem magam=S. . .es attol felek h ha ezt folytatom akkor nem fog megnoni a peniszem v nem fog megjonni az ondo
2009. ápr. 15. 20:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
milyen szine volt?
2009. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
haaat...mikor hogy.vmikor szinteen vmikor narancssarga>.<
2009. ápr. 22. 15:21
 23/26 anonim válasza:

Szóval, semmi baj nincs veled, csak a tested még fejlődik, és a "szerszámod" nem készült fel az ilyen mértékű használatra:D Ha a fogadalmadat 12 nappal meghosszabítod talán elérhetsz valamilyen eredményt!!!

U.i.: 10-12 éves koromban mikor az elsőt csináltam én is csak pisiltem, tehát ezzel semmi baj nincs...csak fejlődsz!

15/f

2009. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Énekem még álmomba nem volt de amikor kiverem akk van egy kevés

ez jó vagy nem?

2010. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 XZerx12 válasza:
44%
A próbléma ott van hogy ha sokat veredki akkor már csak hugyizni fogsz tudni. Ha kiverés után heteken át nem tudsz pisilni akkor korház ba kell majd menni. ahol vegyszerekel kell kezelni. Van egy haverom aki 8 Évesen kezdte ma már 16 És korházba jár mert túlsokat verte ki.
2016. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez egy baromság. Meg miért kellett előszedni egy 2009es kérdést?
2016. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!