Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fecske tényleg egészségesebb...

A fecske tényleg egészségesebb mint a boxer (alsónadrág)?

Figyelt kérdés
Na szóval eddig boxert hordtam de valamikor hallotam hogy a fecske egészségesebb mint a boxer most fecskét hordok két napja de mikor feláll gatyában a heréim elkezdenek fájni és mikor alszok és a hasamra sordulok akkor is nagyon fájnak a heréim ti hogy vagytok ezzel milyen alsónadrágot használtok és tényleg ciki a fecske ?16/f
2011. aug. 23. 01:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%

A herék hőmérsékletét a szervezet úgy állítja be, hogy lennebb engedi, vagy kicsit fentebb húzza őket, közel a testhez Ha túl szűk, akár a fekcske, akár a boxer, akkor az kényelmetlen lehet, és későbbiekben kihatással lehet az egészségedre. Nekem kényelmesebb napközi viseletre a fecske, nem nagyon szűk, de nem is épp Alekoszos méret :D.

Fürdeni meg mindig kizárólag boxert használok, ott már kicsit divatjamúlt a fecske, sortolóknak, úszóknak mehet de simán strandolni boxer.


És igen, a huzamosan, testhőmérsékletnél jóval melegebb vízben fürdeni egészségtelen, kihathat akár a nemzőképességedre is.

2011. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
27%

Amit ti fecskének neveztek, az roppant egészségtelen. Sajnos tény. Amúgy a bokszerből is az ami a herénél is feszes. Amúgy max. egy hét alatt meg lehet szokni a bokszert, ha csak azokat hordsz azon a héten.

Én is 13 évig csak fecskés fazont hordtam. Most viszont már fel nem tudnám venni.

Van egy két testhez álló bokszerem ha valahol "meg kell jelenni" és például nem akarom hogy alul be lehessen látni.

2011. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 kixy93 válasza:
39%

Lány vagyok!:D

Szerintem a legpraktikusabb a feszülős boxer..:)

Az divatos is tart is, de annyira nem is szorít..és még szexi is ;) 17/L

2011. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
78%
Majd, ha egy hereműtéten átesel, akkor tudni fogod a választ.
2011. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
56%
persze, strandon is majmoljuk már a hülye amcsikat
2011. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem. De nem. Az fürdőnadrág a nemi méret vagy a merevedés rejtegetése mait lett divatos.
2011. aug. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
47%
a boxer sokkal jobb 10 éves koromig fecskét hordtam de most már aszt szeretem ha himbálózhat, a fecskébe nehéz elférni
2011. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
80%
igen így van a fecske egészségesebb mint a boxer. Sokan csak azért szeretik a boxert mert lazábban van de nem árt ha tart is valami. am ha a heréid fájnak akkor nagyobb alsót kell venni. ugyanis a fecskéből nem árt egy kicsvel nagyobbat venni
2011. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
91%

Jól írtad, a fecske valóban megtartja a heréket, a boxerben meg szabadon el tudnak fordulni, ez veszélyes lehet.


Persze egész nap hordani, főleg 24 órában a fecskét, az nem normális dolog

2011. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem károsabb, egyik sem a másiknál ne törődj azzal, mit mondanak mások. Azt hordd, amelyik neked kényelmesebb.
2011. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!