Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fecske tényleg egészségesebb...

A fecske tényleg egészségesebb mint a boxer (alsónadrág)?

Figyelt kérdés
Na szóval eddig boxert hordtam de valamikor hallotam hogy a fecske egészségesebb mint a boxer most fecskét hordok két napja de mikor feláll gatyában a heréim elkezdenek fájni és mikor alszok és a hasamra sordulok akkor is nagyon fájnak a heréim ti hogy vagytok ezzel milyen alsónadrágot használtok és tényleg ciki a fecske ?16/f
2011. aug. 23. 01:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
93%
Én is fecskét hordok, 13 évesen megpróbáltam a boxert, de nagyon szar, a fecske sokkal jobban tart, ha feláll, akkor nem látszik, és nem fog ferdén nőni a faszod, ráadásul a strandon lebarnul a combod. Szal sztem te is hordjál fecskét. 16/f
2012. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
88%

20 éves vagyok, midig fecskét hordtam, nemrég kezdtem el néha tapadós boxert. az a kisgyatya, bő boxer nagyon kényelmetlen tud lenni, mert felgyűrődik, és farmer alatt nem tudod egész nap megigazítani.

az hogy melyik egészségesebb nem tudom, a lényeg hogy ne legyen túl szűk egyik sem, még a farmerod szabása sem.

2012. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!