Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyereket szeretnenk de lassuk...

Gyereket szeretnenk de lassuk a spermak mi a megoldas?

Figyelt kérdés
Orvosi vizsgalat utan a beultetest javasoltak,tenyleg nincs mas megoldas?
2008. márc. 8. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl mozgékonyak a spermák és a beültetést javasolták, akkor szerintem nagy nagy szerencse kell a természetes teherbeeséshez.
2008. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Beültetés alatt inszeminációt, vagy lombikot értesz? Mert az inszeminációra is lehet gondolni, ez nem jár akkora tortúrával. Bár az endokrinológus biztosan jobban tudja. Én a Kaáli intézetet, és azon belül Krizsa Ferencet tudom teljes szívből ajánlani!!! (Persze, ha pesti vagy)

Sok sikert! :o)

2008. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kosszi! Inszeminaciora gondoltam,most lesz az elso megbeszelles de fellek tole.Mi van ha ez sem jar sikerrel??
2008. márc. 9. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Normalis, hogy aggodsz! Minden rendben lesz!

A spermak gyorsitasara erdemes lezuhanyozni hideg vizzel szeretkezes elott es ajanlatos laza gatyoban (szellos) jarkalni apjuknak. Egy nagyon kedves ismerosomnek ez bevalt.

Mi is probalkozunk hamarosan...

Sok sikert!

2008. márc. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj, hogy ez most egy lehetőség, amit végigjártok, ne stresszeld magad azzal, hogy mi van, ha nem sikerül, a jelen feladatára koncentrálj! Sok sikert!
2008. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerülje a párod a túlságosan meleg zuhanyt, azért nem kell hideg, de a hő hatására lelassulnak a spermák.
2008. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Kádban ülve fürödni pedig egyenesen TILOS! Egyébként urológus-andrológus szakorvos erre a problémára tud megoldást!!
2008. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!