Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti nyilvános WC-ben...

Fiúk! Ti nyilvános WC-ben hogy viselkedtek?

Figyelt kérdés
Ha nyilvános WC-ben megyek pisilni akkor mennyire szoktátok takarni "azt"? Valamennyire azért mégiscsak látszik hogy másoknak mekkora, én úgy érzem hogy az enyém nem valami nagy, ezért sokszor nem is tudok úgy pisilni ha más is van bent. Ezt hogy lehetne legyőzni, hogy ne zavarjon más is áll mellettem?
2010. dec. 30. 21:26
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
75%
Ne nézz oldalra!Ennyi a trükk..
2010. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 böiler válasza:
81%

Nekem sincs ott egy tűzoltóautó, de csak lazán. Takarhatod, mi úgy tartjuk (nem a hímvesszőt. :D), hogy aki azt akarja nézni, az nem közénk való. :D


Szóval nyugi. Max megvárod amíg kevesen vannak bent, vagy bemész a "nagydolgos" helyre. ;)


17/F

2010. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
A többség nem azért megy wcre hogy méregesse másokét.
2010. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%

Ne sz*rjál annyit nem jársz nyílvános-ba h ismerjenek.

Am meg senki nem látja a másikét ha csak nem szándékkal keresi a szemével.

A kezed és a ruhád pont takarja.

Én 1x bezárkóztam lagziban a budiba azt kivertem v 2x D:

18/F

2010. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
aki másét nézi, az homár.
2010. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 böiler válasza:
54%

21:35


Én erre fogom mindjárt. :D

2010. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdésem hogy "hogyan lehet másét meglesni" nem tudom miért kell egyből erre gondolni. Hanem arra, hogy valakinek sikerült-e kiküszöbölni már azt, hogy úgy tudjon pisilni hogy nem zavarja hogy állnak-e mellette. Mivel nekem nem megy, és ha elmegyünk pl haverokkal buliba erre-arra elég kínos hogy mindenki beáll és kiengedi, de nekem nem jön ha más is van ott. Azt meg cikinek érzem ha bemegyek a wc-re mikor ott van még csomó szabad hely...
2010. dec. 30. 21:42
 8/24 anonim válasza:
86%
most nem akarok megbántani senkit, de egy meleg ember sem azt nézi, mekkora neked. ha zavar, akkor próbálj olyan nyilvános wc-t keresni, ahol magadra zárhatod az ajtót, és meg is van oldva:)
2010. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
80%

21:35

hát lagziban nem csodálkozom, én is eldurrannék annyi dekoltált mell között.:)

hülye mázlista :D

2010. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is ilyen volt az elején. De bekerültem koliba, a srácokkal elég sokat eljártunk bulizni, és volt olyan, hogy 3as pisáltunk 1 piszoárba egyszerre, szóval tedd félre a szégyent és csak ereszd ki :D

a lagzis meg bekaphatja... :D

20f

2010. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!