Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Végeznek lézeres műtétet...

Végeznek lézeres műtétet péniszen?

Figyelt kérdés
makkon kellene eltávolítani 2 anyajegyet.
2011. szept. 29. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lézerezik hanem kivágják,
2011. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem anyajegy, hanem foltok vannak, de ugyanaz a látvány. Mivel körülmetélt vagyok, ezért tízszer meg kell gondolni, mit csinál az ember, igazából nincs megoldás, neked viszont van, de kérdés, hogy bőr fedi-e, mert ha nem, akkor ha nem lesz jó a műtét után, akkor többet veszítesz vele, jól gondold meg, hol és kikkel csináltatod. A lézer drága amúgy és nem jellemző, hogy SZTK-hentesek használnák. Kérdezz utána, de ne itt.
2011. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

én nem vagyok körülmetélve. Bőr nem fedi az anyajegyet.

azt elfelejtettem írni hogy pluszba vannak foltok is a makkon.


Azt mondta a bőrgyógyász, hogy nem végeznek lézeres műtétet a péniszen.



ebbe nem tudok belenyugodni hogy ilyen a péniszem.

2011. szept. 29. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Hali!



Tudomásom szerint a makkon nem végeznek lézeres műtétet, mert azt a területet túl kockázatos lenne "forrasztásos eljárással" műteni. kizárólag a fék esetében van kivétel, ott nem annyira ingergazdag a környezet, mint a makk teljes felszínén. Túl rizikós lenne a makkot így műteni, mert félő, hogy a lézer összeforrasztaná, kiégetné a makkodban az idegvégződések egy részét is, és ott milyen lenne már, hogy nem érzel semmit??? S:-s


Lenne egy idevágó sztorim, amit korábban leírtam már egy srácról, akinek vitiligós (foltos) lett fitymája-makkja, és ő mennyire depis volt miatta, amikor megkeresett vele, de késő éjjel van, én meg hulla vok, szal most ezt nem írnám le, majd legközelebb, ha érdekel. De a lényege röviden és tömören annyi, hogy előbb-utóbb meg kellett barátkoznia a helyzettel, a csajokat meg aztán ez a legkevésbé sem érdekli, ha egészséges felfogással és önbizalommal rendelkezel. :-)



Meg ez olyan, mint a péniszméret. Kinek kicsi, kinek nagy, kinek átlagos. Ált. a túl kicsik "tulajdonosai" úgy érzik, "röhejesen kicsi", emiatt aztán be is beszéli magának, hogy minden csaj "BIZTOS" kiröhögi. :-( (Dehogy biztos!) Márpedig kicsi dolgok is képesek NAAAAGY MEGLEPETÉSEKET okozni, szerezni másoknak.


Akinek meg túl nagy van, azok meg először örülnek "hú, de mekkorám van, jö7tek csajok!", aztán a csajok ámulatukban és zavarukban pl. megbámulják, vagy látványosságként kezelik, nem tudják mit kezdjenek vele, nézegetik forgatják, fogdossák, húzogatják,... ucsak röhögnek rajta, de ami a legrosszabb, ha a csaj meg szűk, ill. nem is biztos hogy befér az a bazinagy pénisz akár egyik testnyílásába sem a 3 közül. Akkor mit csinál a nagy a szép NAGY méretével? Dicsekedéstől még nem lex szexuális élete,... :-o


De ezen már egyik sem változtat6, hiába szeretne. Itt kell megtanulnod elfogadni magadat! (Azzal főzz, amid van.)



A fütykösödet nem tudod megváltoztatni, de a vele kapcsolatos felfogásodat igen, főleg, ha fiatal vagy! :-)

Hány éves is?

Ne légy depis amiatt, mert nem néz ki "hibátlanul"! ;-) Hidd el, én pl. arra törexem, hogy rádöbbentsem másokat arra, hogy nem véletlenül történnek velünk bizonyos dolgok, és hogy a negatívumokból is kihozzam a pozitívumot. :-)


Te is így állj hozzá! FEL A FEJJEL! ;-D



Üdv: EE



*****

PS: (és még én vok a hulla, nem akarom leírni a sztorit, mer' hullafáradt vok, erre írok egy másikat... ki érti ezt...!? do.Ob X-D

2011. szept. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az előbőr megvan, de nem ér el odáig, ahol az anyjegy van?
2011. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok
2011. okt. 29. 11:01
 7/9 A kérdező kommentje:
odáig nem ér el.
2011. okt. 29. 11:02
 8/9 A kérdező kommentje:
EE. amúgy érdekelne a vitiligós sztorid.
2011. okt. 29. 11:04
 9/9 A kérdező kommentje:

EE. és ha csak kimondottan az anyajegyet lézereznék ?

nem kellene a foltokat.

vagy egyáltalán nem vállalnak ilyen mütéteket ?

2011. okt. 29. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!