Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tanács kellene. Segítene...

✮ʝօк&# kérdése:

Tanács kellene. Segítene valaki? 15/F

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, kb 180 magas, 62 kg, eléggé izmos vagyok (de mindenképpen erős és egészséges),egy gondom van csak, hogy a lábaim aránytalanul hosszúak. Tehát a felsőtestem elmaradott(erős, szálkás hasizom, erős mellizmok),vagy a lábaim fejlődtek gyorsabban. Nem tudom mi lehet, de esztétikai szempontból nagyon rossz ez így. Ezen kívül a melleimmel lenne gond, mivel azok is eléggé nagyok a szokványoshoz képest.(Igaz jókora izom van a szép kis zsírréteg alatt) Ha befeszítem a mellizmaimat, erős férfi melleket látok, ha eleresztem 11 éves kislány jut eszembe akinek most nő..Serdülőkorra lehetne fogni( a lábas dolog egész életemen végigkísért, a melles 3-4 éve figyelhető meg),de egy ismerősöm sem küzd ilyen problémákkal.. Mitől lehetnek ezek? köze lehet valamilyen betegséghez, stb? Köszi az értelmes válaszokat :)
2011. okt. 11. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi bajod az egészségeddel! 15 éves vagy, kb. 20-21 éves korig még nő, alakul a szervezet, a csontozat. Változik még sok minden.

Ha nemcsak a felsőtestre, de a lábizmokra is rágyúrsz (=futás, kerékpár stb.), akkor az is izmosodik, rögtön nem fog hosszabbnak tűnni a kelletténél.

2011. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de a lábam is mint a bivaly, 1 lábas guggolás is megy :) De miért nincs így egy ismerősöm se csak én?
2011. okt. 11. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet ez az ősökre való hasonlítás genetikailag, ne keress magadon olyan betegséget, ami nincs, és főleg nem is fáj.

Nekem kifejezetten tetszettek azok a srácok, akiknek hosszú lábaik, combjaik voltak.


Nézd meg az igazán sikeres futókat, gátfutókat, kosarasokat stb. szinte mindegyik az a testalkat, amiről te beszélsz. Hasznád előnyödre, és ne a hátrányt lásd benne!!!

2011. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát oké :) köszi, megpróbálom. Habár nemtudom mennyire fog menni.. És a melleimmel mi a helyzet? Nem fájnak, a mellbimbók alatt nagyon pici dudort érzek és leírásban megadtam a többi infót.. ez is nagyon zavar, viszont nem tudom előnyömre fordítani. Nagyon erős a mellizmom, mégis ez van.. :(
2011. okt. 11. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
az a kis dudor a mellkasodban az a serdülés része idővel elmúlik.
2011. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.. :)
2011. okt. 12. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!