Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves fiú vagyok semsoká...

12 éves fiú vagyok semsoká 13! Meddig kell a makkrol lejönnie a fitymának? Mert nekem addig nem jön ameddig a filmekbe szokott :\

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 22:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Fürdéskor meleg vízben minden nap merev állapotban húzkod hátra és idővel tökéletes lesz,de csak óvatosan,nem erőltetve,amieddig engedi
2011. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vigyázz, hogy csak fölpuhult állapotban házogasd és akkor is óvatosan, nehogy repedezzen, mert az aztán heg lesz. Aki teljes körülmetélést ajánl, azt AZONNAL HAGYD OTT! Én csak póruljártam vele, de nagyon! Van sok egyéb civilizált módszer. Ne hagyd, hogy meggyőzzenek egyébről!
2011. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
a körülmetélést SEMMIKÉPPEN NEM ENGEDNÉM most egyenlőre csinálom azokat amikert írtak de akk ezek szerint nincs szükületem de mindenkinek köszönöm a válaszokat !! :D
2011. okt. 16. 14:28
 14/14 anonim ***** válasza:
nincs szükületed,minden rendben van nálad hidd el.
2011. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!