Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre elvileg van...

Fitymaszűkületre elvileg van valami gyógytea vagy mi a fene. Mi ennek a neve és ez van egyáltalán?

Figyelt kérdés

Valahol halottam egy ilyesmi teáról vagy miről.

A nevét és azt,hogy hol lehet beszerezni azt nem tudom.


2011. okt. 13. 00:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkületre gyógytea? És inni kell, vagy belelógatni..? Ha inni, akkor hülyeség.
2011. okt. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Szerintem bele kell lógatni és áztatni vagy a franc tudja.Lehet,hogy borogatni kell :S


Csak egy véletlen beszélgetés során halottam erről.Dokihoz nem akarok menni,mert az egyből szétkapja a fél pocsomet.

2011. okt. 13. 00:44
 3/26 anonim ***** válasza:
Pedig el kéne menned orvoshoz. A beleegyezésed nélkül úgysem fogja "szétkapni a fél pocsodet". Megmondod neki, hogy előtte próbáljatok ki minden más lehetséges megoldást, addig nem írod alá a beleegyezést a műtéthez.
2011. okt. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De én nem nagyon akarok dokihoz menni.Szóval.Jobban örülnék ha erről senki nem tudna még egy orvos se.Tudom,hogy kötik őket az orvosi titoktartási baromság,de nem érdekel.Jobban örülnék ha doki nem látná.
2011. okt. 13. 01:01
 5/26 anonim ***** válasza:
Nincs. Orvosi beavatkozáson kívül nem igen van erre megoldás. Elvileg az sem vészes.
2011. okt. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy minél később mész dokihoz, annál komolyabb műtétre van szükség? Ha nem előrehaladott a szűkület, akkor 1-2 bemetszés is elég lehet a megfelelő helyen.

Egyébként jobb, ha nem halogatod, mivel a szűkület miatt váladék keletkezik a fityma alatt, amitől állandó gyulladásod van/lesz és baromira fáj, a szexben is gondokat fog okozni ráadásul egy elhanyagolt szűkület nagy eséllyel alakul ki péniszrák.

2011. okt. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Hát néztem 1-2 képet/videót a műtétről és inkább a halál.

Szóval ezt nem lehet kibírni.Én elhánytam magam a gép előtt.Az orvosi rendelőben bele is halnék.


1 pár kép :


[link]



[link]

2011. okt. 13. 02:09
 8/26 anonim ***** válasza:

Apám is így volt vele, inkább a halál mint a műtét.

Aztán eljött a nagy pillanat, amikor összejött egy nővel a paplan alatt és totál kudarc volt, jól beégett.

Másnap jelentkezett a kórházba, hogy nem érdekli ha hentesbárdal csinálják is csak tegyék helyre.


Amúgy az enyhe szűkület már gyógyítható krémmel, a fiam is olyat kapott. Kb 3 hónapig kell használni orvosi felügyelet mellett (csak receptre kapható mert hormon tartalmú) és az esetek 50% ennyivel letudható.

Ha nem akkor a műtét segít csak.

A kérdés az, hogy az elkerülhetetlent meddig halogatod.


Amúgy szüleidnek egy jó nagy fenékbe billentés jár, hogy kiskorodban ezt nem rakták helyre és akkor most nem kellene görcsölnöd.

2011. okt. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
A második általad linkelt kép biztos nem érint téged, mert az a herefüggelék-csavarodásról készült. Amúgy meg minél későbbre halogatod az orvoshoz fordulást, annál súlyosabb lesz a helyzet és annál nagyobb beavatkozás válik szükségessé. De ha nekünk nem hiszel, keress rá régebbi fitymaszűkületes kérdésekre, különösen egy EE nevű felhasználó nagy szakértője a problémának, többször is kimerítően és részletekbe menően válaszolt kérdésekre.
2011. okt. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Amúgy a belinkelt képek közül a második az here műtét az első pedig körülmetélés.

A szűkület műtéti kezeléséhez egyiket se kell elvégezni. Ma már plasztikázással megmarad a fityma.

Amúgy laikusnak egy szájsebészeti beavatkozás vagy egy vakbél műtét se szívderitő látvány még is rutinak számít és megtesszük ha kell.

2011. okt. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!