Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre elvileg van...

Fitymaszűkületre elvileg van valami gyógytea vagy mi a fene. Mi ennek a neve és ez van egyáltalán?

Figyelt kérdés

Valahol halottam egy ilyesmi teáról vagy miről.

A nevét és azt,hogy hol lehet beszerezni azt nem tudom.


2011. okt. 13. 00:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nézegess képeket arról, hogy milyen a körülmetélt pénisz és borzadj el, mert van min. Nekem pl nagyon undorító lett, amennyire lehet, arra kell vigyázni, hogy a LEHETŐ LEGTÖBB sejtet, bőrrészt kell megtartani, mert ha levágják, akkor már nincs visszaút. Nekem foltos, kiszáradt, érdes, kérges tapintású a makkom, foltosodik is, nagyon gáz... a varrás is nagyon ronda lett. Ezért én lebeszélnék mindenkit erről, ez nem 21. századi módszer!
2011. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Azért szerintem ez doki függő is.Szerintem a te "sebészed" egy hentes volt.Ha tényleg ilyen hanyag munkát végzett akkor be kéne perelned vagy megmondani neki,hogy hozza rendbe a hibát.
2011. okt. 15. 23:46
 23/26 anonim ***** válasza:

Na jól figyelj kérdező: én is rosszul jártam és megpróbáltam mindent. Az eredmény:

Nem perelhető az orvos, mivel 5 éven belül szólni kellett volna, hogy probléma van. Csakhogy engem pici koromban műtöttek és - mik vannak - 10 éves korom előtt nem próbáltam szexelni, így nem derülhetett ki az se, hogy alkalmatlan vagyok rá

Nem perelhető a kórház se, az ő papírjaikon minden rendben van


Az, hogy a varrás meg a feltapadt bőrcsonk milyen problémákat okoz, az egy dolog. De az NEM az orvos munkáján múlik, hogy a makk évek alatt hogyan reagál arra, hogy védelem nélkül áll: ezt nem lehet előre megmondani, nekem pl egyáltalán nem száraz a bőröm, tehát azt lehetne sejteni, hogy ott se lesz az, de mégiscsak. Ronda és legjobb esetben is pergamenszerű a felülete.

Erre mit mondasz? Hogy te majd nem leszel az az ötből egy, aki valamilyen módon póruljár a teljes körülmetéléssel? Figyi, szerintem gyerekeket csonkítani undorító, de aki saját magát akarja csonkíttatni, annak nincs egy rossz szavam se, saját tested, saját döntésed. Én csak szólok, hogy egy az öthöz, hogy rosszul jársz, ennyi.

2011. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne várj választ, most nagy csönd fog következni. Ahogy szokott ilyenkor, a drága körülmetélés-propagandisták pár ilyen említésekor úgy bekussolnak, hogy öröm nézni.
2011. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
KAMILLA TEÁBA KELL LÓGATNI...
2011. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Johnny12 válasza:

Van megoldás.


Mindenki azt hiszi, hogy csak a műtét segíthet. Pedig - milyen érdekes - A BŐR NYÚLIK.


Tegyél egy 50 grammos karikát a füledbe és fél éven belül a bokádat verdesi majd a fülcimpád.


A fitymaszűkület nem más, mint egy "szorítógyűrű" kialakulása a bőr egy szakaszán. Nyújtható.


A bőrünk az evolúció során úgy alakult ki, hogy követni tudja a mérteink változását. Ezért természetes módon nyúlik.


Ennyi.


Ja, nem légből kapott vélemény ez.


A fiamnak is volt szűkülete 17 évesen. Kés alá vele - mondták.


Mi meg nem akartunk. Rátaláltunk a Novoglanra. Két hét és huss, a szűkületnek nyoma sem volt. Azóta köszöni szépen a fiam fitymája, jól van és rendesen működik.


Ja, mi is féltünk, hogy átverés az egész. Mert az orvos azt mondta, ez marhaság. Pedig neki is tudnia kéne, hogy a bőr nyúlik.


Szóval, tartottunk tőle, hogy átverés ez az egész nyújtósdi. De - mint kiderült- nagyon hatékonyan működik.


Na nem minden esetben. A nagyon súlyos szűkületre nem megoldás. Legalább 5 mm-nyire nyitottnak kell lennie a fityma nyílásának, különben nem lehet behelyezni az eszközt.


Mint a szülésnél, 4 ujjnyira nyitott méhszáj nélkül nem jön elő a gyermek. :-D

2019. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!