Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem van? Vagy...

Fityma szűkületem van? Vagy micsoda ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
leállt állapotban simán felmegy, viszont vissza húzáskor mintha valami akadna. Mikor áll akkor egy nagyon picit érzem hogy mintha szorítana, de nem megy a makkomról le teljesen a bőr. Teljesen a szélen megáll és ha annál tovább akarom húzni akkor fáj. A vissza húzás ilyenkor nehezebb, jobban fogja. Mi ez a jelenség? Komoly válaszokat kérek.(19éves)
2011. okt. 16. 00:23
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Mikor hátra húzom a fitymát akkor nem megy ki a vér belőle nem is kókad le, csak a gyűrű szorít. TKM-et nem akarok. RKM az inkább. El olvastam a linken talált dolgokat, de nem kaptam a fityma torna pontos technikáját. Ha egy durva szűkületből annyira ki gyógyultak akkor egy enyhéből remélem nekem is össze jön.

http://www.youtube.com/watch?v=gjSF4bP_Xj8

Mennyi igazság van benne. :-)

Megkérlek leírnád a pontos lépéseket a tornával kapcsolatban.

Erdelyben nem használják az MSN-t helyete a yahoo messenger-t és nem tudom, hogy a kettő működne-e. De ha igen biztos, hogy küldök privit. Ha nem működik akkor is valahogy felveszem a kapcsolat veled mert ennyi segítséget amit te adtál sok sok embernek nem sokan adnak. Minden tiszteletem a tiéd.

Remélem még sokat írunk egymásnak.:-)

2011. okt. 26. 19:06
 22/22 anonim ***** válasza:
62%

Akkor a tiéd le7 parafimotikus is, ha nem megy belőle ki a vér, és a gyűrű szorít.

A fitymatorna pontos technikája a saját módszeremmel még egyelőre csak kísérleti fázisban van, ezért nem teszem azt a köz számára elér7ővé, de majd 1x ennek is eljön a maga ideje... dO.ob


Látom, neked is tetszik a "Ripacsok" műsorszáma! :-D

Valóban, sok az igazság benne, csak sokan nem hiszik el, hogy lenne egyébként segítségük, csak éppen nem keresik meg, vagy bemesélik maguknak, hogy nincs, vmint túlságosan gyanakvóak, ami nem jó. Ott is rémeket látnak, ahol nincs, ellenben ahol meg van, ott meg baxnak lépni, ilyenek vagyunk mi, mai magyarok. :-(


Tudom, hogy Erdélyben másabbak a közösségi fórumok kissé, mint itthon. Ott arra felétek a Hi5 terjed inkább az itthon befuccsolt és leamortizálódott iWiW helyett, ill. a klasszikus MSN Live Messenger helyett meg a Yahoo Messenger. De a jó hír az, hogy noha nem mindenben, de alapjaiban a Yahoo Messenger kompatibilis a Live-val, szóval ha kommunikálni akarsz velem, akkor azt így is össze tudjuk hozni, ha szeretnéd.

De a legbiztosabb a SkyPE sztem, az is elég népszerű arrafelé, és a verbális kommunikációk egy részét azon xtül könnyebb nekem is lebonyolítanom. Ha regelsz rá "sekszperc" alatt, így is meg le7 oldani a kommunikációt, és mivel egész pozitív a hozzáállásod, hasonlóképp remélem én is, hogy "még sokat írunk egymásnak." :-)


A véleményed rólam örömmel tölt el, ez is, és még sok egyéb boldog ill. normális, kétségbeesett emberek adnak nekem motivációt, amiért ezt az egészet... (hálás-hálátlan segítői "meló" (hobbi)) ...érdemesnek látom csinálni, akkor is, ha dacból vagy irigységből lepontoznak érte sokan.


Akkor várom a >>privid. :-)


Üdv: EE

2011. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!