Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem van? Vagy...

Fityma szűkületem van? Vagy micsoda ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
leállt állapotban simán felmegy, viszont vissza húzáskor mintha valami akadna. Mikor áll akkor egy nagyon picit érzem hogy mintha szorítana, de nem megy a makkomról le teljesen a bőr. Teljesen a szélen megáll és ha annál tovább akarom húzni akkor fáj. A vissza húzás ilyenkor nehezebb, jobban fogja. Mi ez a jelenség? Komoly válaszokat kérek.(19éves)
2011. okt. 16. 00:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

_ Hol érzed azt a fájdalmat? -a makkom végén felül ahol húzom a bőrt

_ Egyik oldalán se menne tovább, ha húznád? - kicsit tovább megy, de ha elengedem visszamegy oda. És ha erősebben húzom akkor kezd ott fájni mert erőst feszül.

_ Mi az a "leállt állapot"? az amikor el van lazulva a makkom lefele és nem felfele néz.

_ A péniszedet "hol feszíted meg?" - az izmok összébb húzódnak és a péniszem megmozdul felfele. Lehet, hogy több vér jut bele ilyenkor vagy nem tudom mi.

2011. okt. 16. 23:51
 12/22 anonim ***** válasza:

Bocs. Hülyén érzem magam, mert egy kukkot sem értek mindabból, amit e 3 hszsodban leírsz. Légy szíves közért7őbben fogalmazz, és ne komplikáld ennyire túl amit írni akarsz, csak 1xűen. Oké?


A makkod vége alatt én a húgycsőnyílást értem. A makkod tövénél van egy árok. Légy szíves pontosítsd a péniszed azon helyeit, amelyeket a mondanivalódban említesz, mert ennyiből nem fogom megérteni, amit mondani akarsz.


Megértésedet köszönöm.

Üdv: EE

2011. okt. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A makkom tövénél az az árok pont ott van rajtamaradva a fityma. És mikor felhúzom a fitymát a makkomról nehezen megy vissza. Olyan mintha az árokba megakadna.
2011. okt. 17. 00:18
 14/22 anonim ***** válasza:

Na végre valami.


_ Akkor most elölről légyszíves válaszold meg az össze kérdésemet újra, kezdve a tegnap 14:53-kor feltettben szereplő két kiemelt kérdésemmel...

_ Majd kérek egy tippet a linkem alapján te pontosan a 3 közül mire tippelsz?

_ Ezt követően a 23:02-esben feltett kérdéseimre közért7ő módon...

...és szeretném, ha ért7ően elmagyaráznád, mi az, hogy a "péniszedet megfeszíted", mert esküszöm rá nem jövök, mit feszítesz te azon,... hacsak nem a PC-izmokat feszíted be, vagy pedig felállítod a fütyköst, hogy az merev legyen. Ill. a "leállt" állapot az a "PETYHÜDT" állapot akarna lenni, amikor a péniszed teljesen puha, ellazult állapotban csüng lefelé a zacsira összetöpörödve?


_ Megkérdez7em, nagyjából úgy honnan írsz te, miféle nyelvjárásból? Esetleg külföldi honfitársunk vagy?

(Ne vedd sértésnek a kérdésemet, de eddig másfél oldalt pazaroltunk egymás megértésére, muszáj megkérdeznem. S:-S Megértésedet előre is köszönöm.)



Üdv: EE

2011. okt. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%

Nem kellene inkább elmenni egy Urológiai szakrendelésre?


Ne haragudjatok, de szinte "vicces" ahogy ezt itt kérdés-válasz módban értetlenkedve levelezitek! Egyébként szerintem látatlanban : relativ szűkület.

2011. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Erdélyi vagyok, ezért nem értjük egymást:)

14:53-kor linkelt szövegből fityma szűkületre tippelek mivel a makkomról az ároknál nem jön le. Ott túl szoros a fityma és nem tud lejöni. Van az a mozdulat mikor a péniszedet erekcióra (fel állasra mozdítóm). Na annál a mozdulatnál mikor már áll a pénisz több vért nyom bele és olyankor a szoros fityma ahol megvan szorulva ott fáj mert a makkomat szorítja erőst. Ha jól be van nedvesedve szex közbe nem fáj annyira, de mikor a fitymát húznám vissza nehezen jön. Olyankor is fáj egy kicsit, lazán hagyom a péniszemet és majd lassan vissza tudom húzni.

Petyhüdt állapotban könnyedén lejön a makkomról. De ahogy le van jöve akkor is latszik, hogy a makkom hátánál egy kör formában valamivel szorosabb a bőr.

23:03

Hol feszül? - ott hol nem jött le a makkról az ároknál

_ Hol érzed azt a fájdalmat?- a makkomon mert a fityma szorítja

_ Egyik oldalán se menne tovább, ha húznád? - nem mert akkor még jobban fáj

_ Mi az a "leállt állapot"? -petyhüdt állapot.

_ A péniszedet "hol feszíted meg?" - ebben a kommentbe már leírtam.

_ Sulidoki am. nem nézett meg gyerekkorodban? - sajnos nem.

_ Mióta van ez így? Mikor jöttél te erre rá, hogy ez itt baj? - már jó ideje kb 6 éve, de akkor nem zavart ennyire, de most már kezdet.

Ha valamit kihagytam szólj és írom, remélem érthetően fogalmaztam.

2011. okt. 17. 14:16
 17/22 anonim ***** válasza:
48%
Ez az Anna nevű nő végül oda fog kilyukadni, hogy teljes körülmetélés kell, mert szerinte az a jó. Szerintem meg az a jó, ha a nők csak a női körülmetélésről beszélnek... megáll az eszem, hogy 2011-ben barbár sivatagi beavatási rítust reklámozzon valaki, troll ez, vagy mi?
2011. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igaz igaz mert ők nem tudják, hogy mennyi szenvedés ha teljesen körül metélik. Ez olyan, hogy neki "Petefészekcisztája van és az orvos kiveszi az egész petefészkét mert az könnyebb". Ezt csak idézőjelbe írtam mert nem ugyan az, de valahogy így lehet felfogni.
2011. okt. 21. 17:42
 19/22 A kérdező kommentje:
Olyan lehet hogy a fityma végén levő gyűrű ami szűk?
2011. okt. 23. 22:27
 20/22 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Bocs, hogy eddig nem reagáltam, igazság szerint egy többnapos rendezvénysorozaton voltam és ritkán volt csak labilis net. :-T



Azt mindjárt gtam, hogy külföldön élő honfitársunk le7sz, ilyen bonyolultan ebben a korban máshogy nem tom elképzelni, hogy felnőtt fogalmaz. De nem baj. A lényeg, hogy megértettük végül egymást... nemde!? :-D Viszont nem te vagy az első erdélyi magyar, akivel kapcsolatba kerülök, és az ott élők ezt jelzik is, hogy az egészségügyi ellátás ott még az itthoninál is sokkal gyatrább, tehát ott még csak szűrővizsgálatot sem végeznek, gyerekkorban meg aztán pláne nem, ami elég elkeserítő.


Nos igen, a leírásod alapján (körkörös gyűrű) erős a gyanúm, hogy valóban fitymaszűkületed le7, ott szokott ez, amit írsz -- miszerint merevedéskor ha hátrahúzod a fitymát, kimegy a vér a makkodból, és az egész lekókad -- megtörténni. Éppen tavaly volt egy ilyet személyesen megtapasztalni, megvizsgálni le7őségem egy akkor épp korodbéli srácnál, akit végül RKM-eltek (Részlegesen KörülMetéltek). A gyereknél előbb lézeres fékátvágást végeztek, de mivel nem sokat javult csak a helyzet, emiatt döntött a műtét mellett, és a doki (nem sokat ugyan, de) hagyott neki előbőrt a beavatkozás során.


Na most, függően attól, hogy kit keresel meg és hol (urológust), ill. hogy ez a gyűrű mennyire enged tágulni, a fitymád anyaga is milyen, nagyban befolyásolja azt, hogyan fogod tudni te ezt a problémát orvosolni!? Ha a fityma túl szoros, és hiába tágítanád, nem tágul, akkor ott nincs más variáns, műteni kell, azonban itt is vannak le7őségeid, amelyeket az alábbi topikban részletezek:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Ezeket alaposan olvasd át, és ha kérdésed van bármivel kapcsolatban, tedd fel bátran! :-)

Azt mindenképpen kihangsúlyoznám, NINCS KÉT EGYFORMA FITYMA, tehát, le7, ami a tavaly 19 éves srácnál nem működött volna, az nálad működ7. De ezt még nem tudjuk, ahogy pontosan a szűkületedet sem látjuk. dO.ob



Ezen felül, ha úgy glod, hogy tudok neked segíteni kiválasztani a problémád megoldására a legmegfelelőbb módszert, akkor írj >>privit, és add meg benne MSN-címedet, azon keresztül (az eddigiekhez képest) még könnyebben fogunk tudni kommunikálni. :-D


Nyilvános fórumon úgy érzem ennyit tudtam most perpill segíteni. :-)

Üdv: EE

2011. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!