Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Győrben voltam fogdokinál, és...

Life is beautiful kérdése:

Győrben voltam fogdokinál, és mondja 2*180e Ft lenne a fogszabályzó, vmi kedvezőbb megoldás felnőttkorban?

Figyelt kérdés

ugyanis én legalább felülre szeretnék porcenálból(ha nem is az egész fogívre hanem csak 4-6 fogra) ,de ez gondolom drágítaná


kicsit elsápadtam ,hogy ez a helyzet, eleinte még a belső fogszabiról álmodoztam hogy milyen jó lenne, aztán ha ez ennyi akkor arra már nem is merek gondolni


ti mennyiért csináltátok meg? felnőttkorban

18f


2011. nov. 3. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hallod, most mentem éppen és néztem végig kb 30 oldalt/rendelőt, nekem is ma 2x 180 volt a legjobb ajánlat ami tartalmazta az aktiválást... üdv from debrecen.
2011. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rossz lehet az ország fejlett területein élni. Én fent a messzi északon (Nógrád megyében) csináltattam. Akkor kellett fizetni 20 ezret mikor felrakták és havonta 4 ezret.
2014. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!