Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az átlagnál alacsonyabb a...

Az átlagnál alacsonyabb a tesztoszteron hormon szintem (laborvizsgálat alapján, huszonéves fiú) hogyan/mivel növeljem?

Figyelt kérdés

10-28-as skálán (elvileg ezek között normális az érték)kb. 11-es és azt hiszem, hogy érzem, tudat alatt mások is érzékelik, sőt látszik is rajtam elég erősen..


Mozgás, sajnos nem sok van, stressz pedig annál több, de jelen helyzetben ezeken nem tudok változtatni..

Helyette szeretnék kipróbálni valami boltban kapható természetesnek mondott tesztoszterin fokozót!

Már ki is néztem egyet (ezt látom legjobbnak), ami (legalábbis reklám szerint) elég nagyot tudna dobni, akár +166%-ot is:

[link]


Amit várok tőle: szőrösödés, jobb hangulat, közérzet, erőnlét, jobb izommegtartás, kondíció, kisugárzás. :)


Ha mégsem ér semmit azon simán túlteszem magam, legalább megpróbáltam, de az nagyon nem lenne jó ha bekavarna az amúgy jó endokrin értékeimbe, egészségembe. Csak az ettől való félelem tart vissza.


Nem károsíthat valamit, csökkentheti le a saját termelést véglegesre stb.?

Szerintetek elfogyasszak egy dobozzal? (kb. 3 hónap)



2011. nov. 4. 22:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Menj el egy testépítő szakboltba és vegyél Tribulusz kivonatot. Ez egy növényi készítmény, ami a test tesztoszteronszintjét növeli. Szintetikus tesztoszteront ne használj! Mert azzal teljesen tönkreteszed a hormonháztartásod!
2013. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Három hónap szedés után ki kell hagyni egy hónapot! Utána lehet folytatni. Kapszulát vegyél, az hatékonyabb mint a tabletta. Max 1400mg ot naponta.
2013. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!