Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A 12-től úgy nem tudom, max...

A 12-től úgy nem tudom, max 16 éves korú srácok miért hagyják meg az éppen növekedésben lévő bajszukat/arcszőrzetüket?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és nem szoktam itt nézegetni a kérdéseket, mert nem érdekelnek. Csak sok srácot látok úgy, hogy otthagyják. Értem, ha azért nem borotválják le vagy vmi, hogy, húúú, az de férfias... De rettenet, és undorító!De persze nem arra gondolok, hogy mondjuk egy 17 évesnek vagy 18-nak már rendesen van arcszőrzete és fúj.Mert nem. Csak amíg pihe :/ A lányok nem szeretik (nem csak magamról beszélek (: Persze kivételek is lehetnek...). Remélem nem vette sértésnek ezt most sok fiú, csak mondom. :))

És mielőtt vki leírná kérdésbe, hogy miért ideírtam, azért mert úgy gondoltam, hogy itt azért több fiú elolvassa, mint bármely más kategóriában.


2011. nov. 10. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy nem ismerünk? :D
2011. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
igaz... :D
2011. nov. 17. 15:10
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

ja a hozzád hasonlók miatt van az elnőiesedés sokszor azért modjuk mert tény hogy a lányok is alakítják a divatot,főleg a kiscsajok,a pláza cicák stb talán ezért is van ennyi pláza boy-girl vagy nem is tudom némelyik melyik nemhez is tartozik,annyira elferdült már.


Aztán hirtelen leszólja valaki ha már férfiasabb kategóriába tartozik valaki és nem egy csupaszított kismajom,meg csupasz tökű mindent leszedek kategória és nem veszi be amit a média,vagy a kiscsajok gerjesztenek.Ha rendes munkahelyre menne valaki és ott zuhanyozna na ott ennyi lányos fiút,csupaszításos mániást nem találna ott elárulom,sőt ott a csupasz far.kat leszólnál,kisfiú lenne a beceneve.

2011. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Aha. Tök értheteő.
2011. nov. 21. 17:55
 15/16 anonim ***** válasza:
De ízlések és pofonok .különbözőek.Mennyi idős vagy egyébként?
2011. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az nem mindegy? (:
2011. nov. 23. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!