Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van mit tegyek?

Fitymaszűkületem van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor nem állok rá akkor simán hátra tudom húzni a bőrt de ha áll akkor is hátra megy de picit nehezebben és egy picit fáj is lehet valamit tenni vele hogy tágítsam a bőrt? Nemi életet tudok igy élni? Orvoshoz nem akkarok menni rendes válaszokat
2011. nov. 12. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Rövid a fitymaféked, menj el urológushoz, egy nyisszantás alul és minden rendben lesz, vagy húzzad az időt és körülmetélnek majd. Te döntésed.
2011. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5 évvel ezelőtt én sem akartam orvoshoz menni ehhez hasonló problémával. Most 20 évesen műtöttek fitymaplasztikával. Időbe tetesd rendbe, még mielőtt elkezdesz rendes nemi életet élni.


Ha gondolod privizz rám szívesen megosztom veled a tapasztalataimat!


20/F

2011. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hátra tudod mereven is húzni,de kicsit fáj,akkor még időben el lehet csípni a szükületed és helyre hozni.

Otthon,este fürdéskor(ha már megfürödtél és megmostad a péniszed is) állítsd fel és amikor már mereva péniszed 1 percig húzkod rajta a bőrt,a fitymád fel és alá és napok,1 hét alatt is látni és érezni fogod,hogy könnyebben tudod hátrahúzni a fitymád mert tágul a bőr rajta.Ezt csinálhatod pár hétig,de ha ezzel a módszerrel nem lenne javulás akkor urologushoz kell menned.


Urologusnál viszont vigyázni kell és ha körülmetélést ajánlaná akkor nem bele menni.Hanem a fityma plasztikát választani,ahol megmarad a fityma,akár több orvost is megkeresni és elmondani,hogy a fitymádat meg akarod tartani


.De sokszor elég a szükülethez és nálad még enyhe szükületről beszélhetünk,ahol az otthoni húzogálos,fürdésközbeni verzió is segíthet,vagy ha mégis urologushoz mész akkor akár egy kenőcs is elég lehet rá.

Ha nem jön be a fürdözös módszer akkor nyugodtan egyedül keress fel egy uroloust.

2011. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem durva ez a szűkület, de foglalkozni kell vele. A teljes körülmetélésen kívül minden megoldás jó amúgy. Tágítani csak óvatosan szabad... és vigyázz, milyen orvoshoz mégy. Ha bemész egy átlagos SZTK-henteshez, simán levágja az egészet és meggyőzően elmondja azt is, hogy "nincs más megoldás", ami persze már a leírásod alapján tudható, hogy nem igaz. Nincs olyan szűkületed, ami indokolná.....
2011. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!