Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem lehet? Többi...

Fitymaszűkületem lehet? Többi lent. Egy kicsit kacifántos a történet.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hónapja eltávolították a fitymafékem, mert akadályozta hogy simán hátramenjen a fityma makkon(feszült), magyarán rövid volt. Az orvos azt mondta akkor,hogy nincs szűkületem hanem a fék rövidsége miatt megy nehezen hátra.


Na de a probléma a következő merev állapotban, mert nyugalmi állapotban jó,hogy nem megy annyira simán hátra kb a makkom közepétől van egy pont ahol kicsit nehézkesebben megy hátra, de, ha azon túl megy utána már jó.


De hogy még kacifántosabb legyen a történet van amikor már a makkom elején kicsit nehézkesebb a hátrahúzás,de ez nem mindig van így szóval valamikor az elején már valamikor csak a közepénél sőt műtét után kb az első 2-3 hétben teljesen jó volt hátra tudtam húzni simán.


Szóval most nagyon nem tudom mi van:O

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. nov. 20. 19:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint miután kiestek a varratok és az követő 2-3 hétben még simán hátra tudtam húzni minden jó volt.
2011. nov. 20. 19:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, az én fitymámat egy doki sem babrálta meg, de nekem nincsen semmiféle akadás a közepén, illetve sehol sem!
2011. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Garanciális a meló. Ez bizony relatív fityma szűkület. Irány vissza a dokihoz. Választhatsz fityma plasztika és körülmetélés között.
2011. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szükületed van,meleg vízben merev állapotban a pénisz húzkodást ha próbáltad és nem segített a fitymád nyújtásában akkor irány az urológus,de jobb ha fityma plasztikát választod,mert ott megmarad a fitymád,kerüld el a körülmetélést.

JObb ha orvos látja ő többet tud mondani.

2011. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ohh nagyon remek. Amúgy még nem próbáltam vízben húzogatni,de neki kezdek aztán meglátom hogy javul ,ha nem látok javulást akkor meg orvos.

2011. nov. 26. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kerüld a teljes körülmetélést (én is nagyon rosszul jártam vele), de valahogy orvosolni kell a bajt amúgy!
2011. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, halottam/olvastam a sok rossz tapasztalatról meg nekem sincs ínyemre ez a körülmetélés dolog.

Szóval bármi áron meg akarom tartani a fitymámat.

2011. nov. 29. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól teszed próbáld meg előszőr vízben tágítani a fitymád,aztán ha nem sikerül menj urológushoz és mond el neki mi a problémád és mit szeretnél mindenképp elkerülni(metélésre gondolok).Csak ne halogasd.
2011. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!