Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Betegség lehet?

Betegség lehet?

Figyelt kérdés
A fitymám nem húzódik hátra erekció közben teljesen..csak egy részben. Erekción kívűl azonban teljesen le tudom húzni róla. Azt gondoltam, mivel szüleim régen mindig a "feltapadásról" papoltak, hogybiztos az..és a jól begyakorolt mozdulattal megpróbáltam széthuzigálni,de úgy hogy azért ne fájjon. Mintha már nem feszülne annyira, sőt ilyen fehér kis bőrszerű valami levált róla..még mindig nem húzódik hátra teljesen, de nem akartam tovább folytatni, mert picit vérzett...igaz tényleg csak minimálisan. Gondoltam inkább megkérdezem, hogy súlyossabb ez egy "feltapadás"-nál, esetleg fityamszűkület vagy..egyéb itt említett betegség? 16 éves vagyok..és orvoshoz félek elmenni :/
2011. nov. 25. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Hali!


"...sőt ilyen fehér kis bőrszerű valami levált róla...de nem akartam tovább folytatni, mert picit vérzett...igaz tényleg csak minimálisan."

Picit a régmúltamat idézted fel, én is ezt éltem meg, csak én serdülőként, és nincs egy hete, hogy erről egy másik topikban részletesen is írtam. Olvasd el, és ha bármi kérdésed van, ne kímélj! :-o

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


_ De te eddig nem "huzigáltad" a fitymádat hátra? ( :-o

_ Hát mit csináltál eddig? És most mi vitt rá? S:-s

Mert sztem nem véletlenül papoltak a szüleid a le- ill. feltapadásról anno, de most egyelőre még várj egy picit, mielőtt hozzányúlnál! Ha uis nem vigyázol, könnyen fitymaszűkületet okozol magadnak. Előbb beszéljük ezt át, utána segítek, ha szeretnéd.


Üdv: EE

2011. nov. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hali!


"...sőt ilyen fehér kis bőrszerű valami levált róla...de nem akartam tovább folytatni, mert picit vérzett...igaz tényleg csak minimálisan."

_ Picit a régmúltamat idézted fel. Én is uezt éltem meg, csak én serdülő kiskölyök voltam ekkor még, és nincs egy hete, hogy egy másik topikban részletesen is írtam pontosan uerről, és hogy én hogyan oldottam meg ezt magamnak. Olvasd el, és ha bármi kérdésed van, ne kímélj! :-o


_ De te eddig nem "huzigáltad" a fitymádat hátra? (Ha nem, hogyhogy?) ( :-o

_ Hát mit csináltál eddig? És most mi vitt rá? S:-s

Mert sztem nem véletlenül papoltak a szüleid a le- ill. feltapadásról anno, de most egyelőre még várj egy picit, mielőtt hozzányúlnál! Ha uis nem vigyázol, könnyen fitymaszűkületet okozol magadnak. Előbb beszéljük ezt át, utána segítek, ha szeretnéd.


Üdv: EE

2011. nov. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves EE! Köszönöm értelmes válaszodat! :)


Eddig is hátrahuzogattam, de nem gondoltam, hogy ennek nem így kell lennie. Olvasgattam itt a kérdések között és valószínűnek tartom, hogy fitymafékk gondjaim vannakm, és nem ftymaszűkület. A makk teljesen kitud jönni, hiszen hogy is fogalmazzam van annyira tág a fityma.. Viszont "bebólint". Ezért gondoltam, hogy rövid a fitymafék. Nem hinném, hogy súlyos..(vagyis szerintem) mert ha teljesen lehúzom a fitymát akkor bólint csak be. Ezt "tornával" meg lehet oldani, vagy szükséges az orvos? :/

2011. nov. 26. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Hali ismét!



Nno,...eddig még csak "bőrszerű valamik leválásáról" volt szó, most meg már a fitymafékről... ez aztán a "pálfordulás"...! :-o


Komolyra fordítva,... ha úgy érzed, ez nem is fel- vagy letapadás, hanem rövid fitymafék mérlegelned kell, fog-e okozni neked problémát!? Nemrég egy testvérpár akarta átvágatni a fékjét, mert rövidnek érezték, azonban mivel be nem repedezett, a fitymát pedig csak minimálisan bólinttatja be, emiatt sztem teljesen fölöslegesen akarnának aláfeküdni a szikének. Mert ha nem okoz problémát, akkor meg minek?

Akkor hagyjuk azt a féket békén! :-o


De ha ez neked gondot is okoz, sérülékeny, esetleg voltak már jelei annak, hogy be is repedezik, akkor vágasd át, vagy szedesd le! A fék uis NEM nyújt6ó, tornával NEM javít6ó, csak sréges fékbemetszésekkel, azok összevarrásával meghosszabbít6ó. Vagy eltávolít6ó. Ez a két opció van, ha a fékkel NINCS minden rendben.



Sztem mérlegeld mennyire vészes, és csak az alapján dönts, ahogy az viselkedik, és ahogy azt érzed. :-o


Üdv: EE

2011. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem tudom, hogy a szexben zavaró-e az...ha a fityma nem húzodik hátra..vagy kézzel lehúzom a makkról..az úgymarad oké..nem is fáj (jó picit feszül..de nem gázos) és az úgy jó? tudom bután tettem felezt a kérdést.. szűz vagyok..fogalmam sincs ezekről :D

2011. nov. 29. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát valóban furán tetted fel a kérdést, megpróbálok vhogy válaszolni,... S:-s


Nekem nincs semmi ilyen problémám, viszont sztem akkor lenne ez gond, hogyha fitymaszűkületes lennék, a fityma nem akarna hátrajönni, de az esetlegesen szűk vagina feszítené a fitymát, ami miatt az hátrahúzódni kényszerülne. Igaz, ha óvszerben szexelnének, akkor az óvszerben lévő síkosító miatt esetleg megmenekülne a fityma az erőszakos hátrahúzástól, de sztem akkor sem le7 ez így kellemes. Vagy nem értem mire gondolsz!?

_ Arra, hogy rövid fék mennyiben okoz problémát szex közben?

(Ahhoz jönne a kérdés: Mennyire rövid a fék?) dO.ob


Üdv: EE

2011. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ekeke ***** válasza:

Nekem is pontosan ilyen volt, úgy rendes keménységnél csak kínkeservesen lehetett hátrahúzni, fájt is. Nos, a lányokat pont ez nem foglalkoztatta:) Engem sem idővel a sok használattól kitágult, megnyúlt, már megfelelő minden:) Most sem lebernyeges, sőt kicsit szoros, de fájdalmat-hibát nem okoz.

A mi fontos: mindennapi és alapos tisztálkodás, és egymásra figyelés a szerelemben:))) Egyszercsak előkerül egy lány, akit TE varázsolsz el és semmit se fogsz többet a kukidon filózni:)))

2011. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!