Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen apró pattanáshoz...

A péniszemen apró pattanáshoz hasonló duzzanatok vannak (többi lent)?

Figyelt kérdés

Olvastam a webbeteg.hu-n hogy ezek a tüneteknek ha nincs mellékhatásuk, nem viszket és nem fájnak csak olyanok mintha pattanások lennének. Nekem már jó pár éve megvannak, de azt hittem kisebb koromba serdüléssel jár, de mostanra idegesít hogy nem tűnnek el.

A kérdésem az lenne hogy valakinek ha volt még ilyen milyen kenőccsel? Kezeléssel sikerült eltüntetnie.


2011. nov. 26. 22:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Ez egyértelmű, hogy pénisz gomba. Menj el orvoshoz éa vágasd le a pö.csöd.
2011. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RohanjElemér válasza:
Biztos jól megnézted,hogy az tényleg pattanás-e?
2011. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gomba
2011. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
nekem isilyen volt ha csak ilyen piros pöttyök akkor az nekem pár nap múlva elünt ;)
2011. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
27%
Igen nagy a valószínűsége , hogy meg fogsz halni .
2011. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem gomba, az viszketne. Elképzelhető hogy fordyce foltok, amik nem rossz indulatúak, de csak komoly kezelés során lehet eltüntetni, amit az orvosok sem ajánlanak. De mindenképpen keress föl egy bőrgyógyászt.
2011. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

lófaszt gomba

valami frájdisz pöttyök ..faszomtudja hogy írjákod van

2011. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

K*rvára élvezem az ilyen "goréh vagyok a kib*szott hozzászollásommal, fel is kerülök az egyik k*rvajókommentelők oldalára"

Az ilyeneknek üzenem! Hogy ne a p*csötöket vágassátok le, hanem egyből a fejetek..nem nem a f*szfejeteket, a nyakadtól barátom, a nyakadtól! Sok mindenkinek szívességet tennél!


Aki meg rendesen válaszolt annak köszönöm a válaszait ment a zöld pacsi

2011. nov. 27. 10:18
 9/12 A kérdező kommentje:

És igen, én kérek elnézést akik normálisan válaszoltak, millió egy kérdés van már erről csak nem tudtam hogy keressek rá.

Nem tudtam hogy fordyce a neve.

2011. nov. 27. 10:26
 10/12 szamo77db ***** válasza:

Jó lenne egy bőrgyógyásszal megnézetni! Az lenne a meg-

nyugtató megoldás!

2011. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!