Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon érzékeny a makkom....

Nagyon érzékeny a makkom. Inkább azt mondanám hogy fáj mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Nem rég volt műtétem rövid fitymafékkel (átvágták). Most minden rendben nem szűk meg semmi, de a makkom nagyon érzékeny. Sőt inkább úgy mondanám, hogy fáj. Ha hozzáér valami pl törölköző, vagy hozzáérek az fájdalmas tud lenni. Túlérzékeny vagy nem tudom. Mosni is elég érdekesen szoktam mivel fáj ha hozzáérek. Mondták hogy erre ez a megoldás, hogy dörzsölni, de tényleg annyira durva, hogy már hozzá se merek érni nagyon. Mit lehet tenni? Menjek vissza urológushoz? jó lenne elkerülni voltam elégszer az elmúlt időben.
2009. máj. 12. 23:55
 1/2 A kérdező kommentje:
ui. ennek lehet köze ahhoz hogy gyorsan el szoktam menni szex közben?
2009. máj. 12. 23:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A műtét miatt utóhatásként lehet érzékenység, de lehet ennek oka gyulladás is, ezt látatlanban nem tudom megállapítani, keress fel orvost.


A korai magömlés kezelhető, a PC-izmokat kell megerősíteni. Ha írsz e-mailt, leírom a teendőket.


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2009. máj. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!