Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vándorhere? Mennyire veszélyes...

Vándorhere? Mennyire veszélyes felnőttkorban?

Figyelt kérdés

Páromnak sérvműtéte volt pár hónapja,rendben ment.most viszont azt vettem észre hogy az egyik heregolyója felcsúszik teljesen (magától vissza is megy a helyére).

Mennyire lehet ez gond?


2011. nov. 28. 09:19
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem igazából kérdésem lenne 17 éves vagyok és kiskoromban nekem is volt ilyen problémám és azt szeretném kérdezni hogy ez a dolog hogy csak egy herém van ez zavarni fog a felnőttkoromban vagy esetleg nekem később száll le a zacskóba vagy már ilyen marad?
2016. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia. Ennyi idosen mar le kellett volna szallniuk. Beszelj a szuleiddel hogy vigyenek orvoshoz, lehet hogy kesobb problemak lehetnek ebbol. Ja es meg veletlenul se erezd cikinek hogy orvoshoz menj vele!!!! :)


Csak azert mondom ezt, mert ennyi idosen nekem is az volt. Az elso urologiai vizsgalaton kell csak tulesni, utana olyan mintha a fulorrgegeszetre mennel :)

2016. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!