Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettel lehet...

Fitymaszűkülettel lehet normális nemi életet élni? Az fitymaszűkület ha nem jön fel megnyúlt állapotban a fityma?

Figyelt kérdés
a fitymaszűkület mitől lesz?
2010. ápr. 22. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Megynúlt állapot az mi?

A fitymaszűkület a szexuális életben zavart okozhat

2010. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet persze. Egy ideig. Aztán nemi élettől fügetlenül is szenvedni fogsz.


Ha nem jön le a fityma magától az erekció bekövetkeztével, az még nem feltétlenül fitymaszűkület. Csak akkor az, ha kézzel sem jön le, vagy csak nagyon nehezen. Sok midnentől kialakulhat; lehet veleszületett is, de kialakulhat hegesedéstől is.

2010. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mitől lesz, de igen, az a fitymaszűkület, ha álló helyzetben nem megy fel a bőr simán. Hát, ha szereted a fájdalmat közben akkor lehet úgy nemi életet élni:)

Menj el dokihoz, simán csinál egy ilyen vágást, nekem is volt, igaz, én még 6 éves voltam.

2010. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mazochista
2010. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet nemi életet élni, csak nehezen.


Veleszületett gond miatt is lehet, vagy kialakulhat.

Legtipikusabb az, amikor az anyukák buták és nem tudják, hogy a 3-4-5 éves kort el nem ért pici fiúknak a fütyijén az előbőrt ha nem mozdul, akkor NEM ERŐLTETJÜK, mert berepedhet. Ennek a berepedésnek az oka a későbbi körülmetélés, ami helyett aztán már nem tudnak semmi mást tenni, mert a repedések hegesedést okoznak, nem tud már nyúlni a bőr.

Ezért kell rá nagyon vigyázni és nem erőltetni, húzogatni erőszakosan.


Nekem pl körülmetélték és rengeteg gondom van vele, iszonyatosan undorítóan is néz ki.

Meg kell próbálni más módszereket a teljes körülmetélésen kívül, mert az barbárság. Lehet bemetszést végezni, hogy lazuljon a fityma, vagy lehet plasztikázni (z-plasztika, több helyen is végzik hazánkban is) ha minden kötél szakad, akkor jó a részleges metélés is, akkor azért marad a fitymából is valami.


Nekem a fedetlen makk hegesedik, kiszárad, csúnya foltos, kérges tapintású, a műtéti heg is ronda és a lyuk is, amiből amúgy 20 év után esett ki végül a varrat. Kenegetnem kellene a kiszáradás miatt, de nem teszem, mert nem mindig tudom és észrevettem, hogy ha kenem, akkor egy idő után megszokja és aztán még rondább lesz, ha meg újra nem kenem :(

2010. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek gondolkozz miért nem akarsz orvoshoz elmenni? Tudod az urológus több éven át ezeket tanulta és te meg szégyenled megmutatni? Ez olyan mint a TV szerelőnek félnék megmutatni a tv-t és inkább nézem kikapcsolt állapotba :D

Doki csak annyit fog mondani miért nem jött korábban. Menny el urológushoz ő napi szinten több tucat pucut lát meg popóba nyúlkál :) ha valakinek kellene szégyenkezni az az orvos :D

2010. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz, ne akarjanak teljes körülmetélést csinálni, mert az nagyon gáz
2010. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz nagyon, mert ravaszak a dokik, nekik a teljes körülmetélés a kényelmes, hogy utána biztosan ne keresd még egyszer, de ezzel te veszíted a legtöbbet, ragaszkodj, hogy a lehető legtöbb fitymát meghagyják, akármit is csinálnak!
2010. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!