Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy kicsit fájdogál bal...

Egy kicsit fájdogál bal oldalról az alhas környéke mi lehet a betegség és mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ma kezdett fájni tehát úgy gondolom az orvoshoz nem kell szaladni 14/f.Várom a véleményeket előre is köszönöm.
2011. dec. 21. 22:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre enyhe nem olyan erős fájdalom nem tudom hogy később milyen lesz de jó lenne ha írnátok valamit.
2011. dec. 21. 22:36
 2/8 A kérdező kommentje:
Megyek feküdni mintha picit hányingerem lenne meg szédülnék majd holnap remélem írtok valamit ha nem múlik pár napon belől úgy is dokihoz megyek de légyszi írjatok valamit.
2011. dec. 21. 23:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Jobbulást! :)


Ezt találtam: [link]

2011. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma felébredtem egyenlőre lekopogom a fájdalmat nem érzem és a közérzetem is jó.
2011. dec. 22. 11:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nem tudom lehet hogy majd én is tapasztalom ezeket a tüneteket és akkor tudom mit kell tennem de természetesen orvoshoz fordulok ha nálam is lesznek ilyen tünetek és újra előjön a fájás.
2011. dec. 22. 11:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg stressz?Mert tanuló vagyok.
2011. dec. 22. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:

A stressz sincs teljesen kizárva, az tönkre tudja tenni az embert (hasfájás, hányinger, láz ...).

Lehet hogy valami (ha nem is pont az amit linketem) plusz a stressz együttes hatása. Menj orvoshoz minél előbb ne halogasd!

2011. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben elmúltak a panaszaim már másnap sem volt gond lekopogom.Tehát úgy gondolom nem kell az orvoshoz szaladni.
2011. dec. 30. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!