Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Villanyborotva, sokkal...

A Villanyborotva, sokkal hatékonyabb, pontosabb mint egy sima borotva?

Figyelt kérdés
Úgyhallottam, hogy igen
2011. dec. 28. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Épp, hogy nem. Csak kényelmesebb, mivel nem kell semmilyen kencét használni mellé. De a borotva hatékonyabb. (27 év borotválkozási tapasztalat) :)
2011. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,bár én msot kaptam egy villanyborotvát,és ez elég komoj,főleg hogy a forgópengéi illeszkednek az arcomhoz meg még annyi minden van ezen... de úgy veszem észre(tapasztalom), hogy Tényleg jobb,és tök pontosan szedi,és hát igen..sokkal kényelmesebb is főleg reggel
2011. dec. 28. 23:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem hosszabb egy kicsit a szőr. Akkor kínlódássá válik az egész, vagy sokkal tovább tart a borotválkozás.


De ennek ellenére már vagy a tizediket fogyasztom én is, mert kényelmesebb. :)

2011. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csak villanyborotvát használok, de azt tapasztalom, hogy a legjobb minőségű sem tökéletes, viszont gyorsabb és kényelmesebb, úgyhogy maradok ennél.
2011. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
Mikor a jobb kezemet műtötték kaptam egyet mivel az illető nem tudta megszokni(családtag). Bal kézzel borotválkoztam bent a balesetiben meg itthon is míg visszajártam kötözésre. Úgy rászoktam hogy azóta már vettem egy újat és azzal gyalulgatom az orcámat. Jó? Kinek a pap kinek a zsilettpenge.
2011. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és énis ennél fogok maradni úgyérzem! :)
2011. dec. 29. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!