Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl rövid a péniszem mit tegyek?

Túl rövid a péniszem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alig éri el az 5 cm merev állapotban de valahogy sikerült gyermeket nemzeni és most az övé is pici mit tegyünk?
2012. jan. 3. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Öcsém ha nyolc tíz centit írsz még el is hihették volna a népek hogy ez tényleg valódi kérdés..
2012. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Ekkora kamu apukám.......
2012. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy ez nektek kamu azért írtam ide mert senkinek nem mertem mondani, mert mindenki csak röhögött rajtam még az orvosok is mikor sérvvel műtöttek kiölték belőlem az önbizalmat ha tehát ez a véleményetek akkor köszi!
2012. jan. 3. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, van ilyen ismerősöm, és bizony van barátnője is:) Technikára kell helyezni a hangsúlyt, nem egyszer hallottam már azt, hogy komát hatalmas fütykössel áldotta meg az ég, de használni biz' nem tudta.
2012. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyermek most? Nem korán aggódsz ezen?
2012. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Veky ***** válasza:
Ha a gyereked még 10 év vagy alatti, akkor azon ne aggódj!
2012. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Hali!


Előszöris nyugodj meg. :-)

Sajna én is ismerek vkit, akinek merev állapotban még a tiedénél is kisebb a fütyköse, tehát tudom, hogy nem feltétlenül kell lekamuzni a kérdést. Viszont mivel hiányos infókat adtál meg kedves Kérdező, így ne csodáld, hogy sokan megkérdőjelezik kérdésed valódiságát!?


Előszöris...

_ Te hány éves vagy?

_ A fiad (az egyetlen fiad?) hány éves most?

_ Neked ÉS a fiadnak is mekkora petyhüdten, és mennyi a kerülete? Ehhez képest neked mereven ugye 5 cm, de kerületileg mennyi? Na és a fiadnak?

_ Te aggódsz jobban, vagy a fiad ezen a problémán? Kinél merült fel ez a kérdés?

_ Ha nem indiszkrét a kérdés, a szexuális életed a feleségeddel/partnereiddel milyen (vagy milyen volt)?


Várom válaszaidat. A komolytalankodókkal meg nem kell foglalkozni.


Üdv: EE

2012. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, általában ha egy kérdésnél úgy érzem kamu lehet de nem vagyok benne biztos inkább nem reagálok, most nem tudom miért tettem. Elnézést kérek nem akartalak megbántatni, leginkább tanácsot adni segíteni szoktam itt, nem piszkálódni, és leginkább nem megbántani valakit.
2012. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hogyan ölték ki az önbizalmadat az orvosok?

miket mondtak?


érdekelne...

2012. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok a hallgatás, tényleg gyanús.
2012. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!