Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Veletek már volt ilyen? Hogy...

Veletek már volt ilyen? Hogy reagáltátok le?

Figyelt kérdés

Volt már veletek olyan,hogy urológusnál vagy a suliban vizsgálatnál felállt?

Mit csináltatok?Nem mondtak semmit?


2012. jan. 14. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő,urológusnál nem jártam,iskolában meg nem engedem/tem hogy tapogassanak mire a kb.11-12. évem betöltöttem már ezt közöltem.De orvos számára ez nem nagy cucc,bárkivel előfordulhat.Mért veled?
2012. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Volt. Júniusban volt egy kisebb műtétem fitymaszűkülettel, és 2 elég csinos nővér fogta le a kezeimet, lábaimat. Ettől rögtön merevedésem lett. Elég gáz volt, mondjuk ők nevettek.. Az orvos annyit mondott, hogy ne érezzem magamat kínosan, ebben a korban ez előfordul :D


13/F

2012. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még nem volt nekem sem. :D

13F

2012. jan. 14. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Az iskolaorvosnál sem kötelező a pénisz vizsgálatán résztvenni,csak ezt nem mondják el a diákoknak,és aki tudja ott is nem mernek szólni,gyávák hozzá válalják inkább a ciki helyzetet,meg lehet mondani,hogy minden vizsgálatot elvégezhet az orvos,de ehhez a vizsgálathoz nem járul hozzá,csak határozottan kell kijenteni és akkor nem lesz semmiféle vizsgálat.Magad döntsd el mit szeretnél és mennyire vagy bátor.


De az orvos abból hogy feláll nem csinál ügyet.


Azért jobb vigyázni az iskolai orvosokkal,mert van,hogy több osztálytárs előtt végezné el a vizsgálatot,többször lehetet erről is olvasni,ezért kell szólni,hogy akarod el a vizsgálatot,vagy akár arról,hogy külön,egyesével szeretnétek,mert valahol ezt semmibe veszik.


De otthon is beszélgess akár a vizsgálatról,meg döntsd el te mit szeretnél,de másra hallgass és tegyél is érte majd,ha úgy hozná az élet,hogy minden a te elvárásaidnak megfelelően történjen,ameddig te eneged,ahogy te szeretnéd.

2012. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!