Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogy fogadnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy fogadnátok, ha egy srác leszólítana Titeket nyilvános helyen? (Utca, bolt, megálló stb. ) Történt már ilyen? Hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés

Itt erről főleg a fiúkat kérdeztem, most rajtatok a sor! :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__25381..


2012. jan. 7. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
beszélgetésbe elegyednék vele, de nem adnék semmilyen személyes adatot. aztán amilyen gyorsan csak lehet, elhúznék.
2012. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kávézóban odaállt elém egy srác, és megkérdezte meghívhat-e egy teára. 2 év vagyunk együtt, szóval gondolhatod, hogy jól fogadtam. Annyi a lényeg, hogy ne legyen paraszt, akkor már szívesen beszélgetek vele :)
2012. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, tetszik-e.
2012. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyszer egy boltban jött oda egy srác, hogy megkérdezze a nevem. Én annyira megilletődtem, hogy alig tudtam megszólalni. :)

16/L

2012. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ tetszik-e, szimpatikus-e. Ha nem, akkor lekoptatom, ha igen, akkor a megérzésemre hallgatok, és beszélgetek vele pár szót.
2012. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha elsőre szimpatikus meg minden, és elhívna titeket pl. egy kávéra, vagy elkérné a számotokat, elmennétek vele, illetve megadnátok a számotok?
2012. jan. 8. 10:10
 7/13 anonim ***** válasza:
én szívesen elmennék vele kávézni, és ha normális, a számomat is megadnám a végén. de ha valaki nem szimpatikus, akkor is igyekszem normálisan, udvariasan elküldeni az illetőt
2012. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én senkivel nem szeretek bunkózni,vagy kedvesen koptatok,vagy ha nagyon szimpatikus,akkor megkérdezem a nevét,és esetleg rákeresek fb-n.2éves kapcsolatom volt már egy ilyen leszólításból
2012. jan. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mountain ***** válasza:
0%

Második válaszoló!


De csak azért,mert külsőleg bejött,mert egyébként hajtottad volna el,a figyfenét fogadtad volna el a meghívást. Bevallhatod.

2012. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Engem még soha nem szolított le idegen srác nyilvános helyen de nem is orulnék neki.Utcán nem állok szoba idegenekkel.Maximum ha állomáson vagy buszmegálloban leszolítana valaki olyan akit már legalább látásbol ismerek.Mondjuk az egyetemen ott szivesen beszélgetek,ismerkedek bárkivel. Mifelénk nem divat utcán ismerkedni.A városban ha valaki utcán vagy boltban leszollít az vagy koldulni akar, vagy eladni valamit,vagy elvonni a figyelmedet míg a társa kirabol.
2012. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!