Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek a férfias kopaszod...

Szerintetek a férfias kopaszodás első jelei láthatóak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves fiú vagyok. Azt szeretném megkérdezni hogy szerintetek a képeken fellelhetőek a kopaszodás első jelei .

18éves korban ez normális ?

Mit lehet ez ellen tenni ?


[link]



[link]


2012. jan. 16. 23:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Megállom de nem tudom meddig :DD
2012. jan. 17. 15:00
 12/24 anonim ***** válasza:
A magyarázat a linken amit adtál nettó hülyeség, ugyanis a szervezeted nem fog különbséget tenni aközött hogy maszturbálsz, vagy hús-vér nővel élsz szexuális életet. HA ez igaz lenne, simán kopasz lennék, mivel másfél éven keresztül napi 3-4 alkalommal volt szex a barátnőmmel, és semmi ilyen probléma nem jelentkezett. Persze könnyebb egy ilyen áltudományos magyarázatot összerakni mint elfogadni hogy genetikusan ilyen az ember, vagy túl sokat hord baseballsapkát.
2012. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

a kopaszodás öröklődik mégpedig tényleg nagyrészben az anyukától aki az apukájától vagy valamelyik ősétől örökölte de mivel egy nő nem kopaszodhat (kopaszodást a tesztoszteron hormon okozza)így ő csak hordozó és esetleg a fiának átadhatja.

amúgy meg azok a legnagyobb kanok akik kopaszodnak és szőrösek mivel ezeket mind a tesztoszteron okozza :)

2012. jan. 17. 15:23
 14/24 anonim ***** válasza:
Ezek megint csak tévhitek, bár valamilyen szinten van bennük igazság. Kopaszodást a tesztoszteronon kívül elég sok dolog okozhat, van amit említettek is már a kollégák (dohányzás, vitaminhiány,krónikus gyulladásos állapot, stressz,a hajhagymák megfázása, stb), és a nők is kopaszodnak, öröklődéskor pedig 50-50% esélyed van valamilyen tulajdonságot "kapnod" a szüleidtől. Ha hiszel ebben a nem-maszturbálásos dologban akkor csináld (vagyis ne csináld :D ), de nem hiszem hogy sok eredményt fog hozni.
2012. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Meglátom , hogy lesz - e javulás :)
2012. jan. 17. 15:42
 16/24 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél hajhullás elleni hajszeszt a gyógyszertárban. Többet elérsz vele, mint azzal a baromsággal, h nem önkielégítesz...
2012. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Szerinted melyek a legjobb hajhullás elleni hajszesz készítmény ?
2012. jan. 17. 17:10
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sok ilyen van. Nekem az orvos írt fel egyet, mikor elmentem hozzá a hajhullásom miatt
2012. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

[link]


Ez például ?


Amúgy most használok koffein kivonatú taurinos sampont szerintem ez is kezd picit segíteni .

Amúgy olyan kérdésem lenne ,hogy két oldalt ahol kezd ritkulni ott vannak olyan hajak mint ha baba hajak lennének az miért van ?

Azok megfognak nőni vagy azok elhalt hajak ?

2012. jan. 17. 17:18
 20/24 anonim ***** válasza:
Ez jó szerintem. Bár én inkább ampullásat vennék, mert annak nagyobb a koncentrációja szerintem
2012. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!