Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfiak miért nem törlik...

A férfiak miért nem törlik meg a f@rkukat pisilés után wc-papírral?

Figyelt kérdés

Nő létemre ezt nem tudom elképzelni. Mi nők rendszeresen megtöröljük ott lent a wc-papírral, hogy ne legyen pisis. Teljesen szárazra lehet törölni. A férfiaknak se lenne nehezebb ugyanez. A f@rkat szerintem ugyanúgy meg lehetne törölgetni, és nemcsak kirázni, hogy 1. minden pisis legyen 2. még maradjon rajta, és esetleg foltot hagyjon.

Ha az 1-es pont nincs is mindig, a 2-es pont mindig esélyes.

Ezt már rég meg akartam tudni, de a pasik elzárkóztak a kérdés elől, még a párom is (idétlen nevetgélés lett a vége, és majdnem sértődés, hogy neki nem kell papír!)

Tudom, hogy egy pasi se használ papírt pisilés után, de miért ne lehetne nekik is? Nem lenne jobb, de tényleg?


Huszonéves csajszi


2012. jan. 24. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én pasim használ :)
2012. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
En meg szoktam torolni, de a hugycsoveben egy pici mindig marad, pedig kb. fel percig is torolgetem, igy ez neha nyomot hagy. :S
2012. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi lerázzuk... te nem tudod. És nem össze-vissza rázom, sőt szerintem senki sem, és foltot sem hagy sehol sem. Én sosem törölgetem, így nem fogok átszokni arra.
2012. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a húgycső nyílásnak jót tesz a papír dörzsölése, bármilyen puha is, de lehet hogy a papír odarag nekik. Talán majd válaszol egy érintett is. :-)
2012. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3.-al értek egyet, nem össze vissza szoktuk rázni (legalábbis gondolom a többség nem) és nekem még nem fordult elő sosem hogy foltott hagyott volna.
2012. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert mi kitudjuk rázni, és akkor szinte semmi nem marad, másrészt aki ésszel rázza ki az nem ken össze mindent.
2012. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
79%
Szerintem aki azt mondja, hogy nem csap ossze mindent vele az vagy nem veszi eszre vagy nem o takarit maga utan. :)
2012. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Akárhogy rázod, facsarod, az utolsó csapp úgyis a gatyában landol. Férfi nem vagyok, de férfigatyát már eleget mostam...
2012. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kicsavarják a gyíkot oszt' jóvan. lusták.
2012. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha ti is letudnátok rázni vagy egyéb módon, akkor gondolom ti sem törölgetnétek mert az lenne a természetes. Most ezen kár vitatkozni :)


Ja amúgy magam után takarítok :DDD néha.


ma 17:26 voltam.

2012. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!