Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfiak miért nem törlik...

A férfiak miért nem törlik meg a f@rkukat pisilés után wc-papírral?

Figyelt kérdés

Nő létemre ezt nem tudom elképzelni. Mi nők rendszeresen megtöröljük ott lent a wc-papírral, hogy ne legyen pisis. Teljesen szárazra lehet törölni. A férfiaknak se lenne nehezebb ugyanez. A f@rkat szerintem ugyanúgy meg lehetne törölgetni, és nemcsak kirázni, hogy 1. minden pisis legyen 2. még maradjon rajta, és esetleg foltot hagyjon.

Ha az 1-es pont nincs is mindig, a 2-es pont mindig esélyes.

Ezt már rég meg akartam tudni, de a pasik elzárkóztak a kérdés elől, még a párom is (idétlen nevetgélés lett a vége, és majdnem sértődés, hogy neki nem kell papír!)

Tudom, hogy egy pasi se használ papírt pisilés után, de miért ne lehetne nekik is? Nem lenne jobb, de tényleg?


Huszonéves csajszi


2012. jan. 24. 17:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Azért nem törlik mert:


1.a húgycsövünk hosszabb, mindig marad benne valamennyi, már csak az urulógiai képeket nézed akkor sem tud az utolsó cseppig mind kijönni. Olyan, mint a mosdókagyló lefolyója. A nőknél ez nem gond rövid és egyesen a h.cső és merőlegese a földel tehát a gravitációnál fogva a húgycsőből minden kicsurog.

De mi nem elég hogy szögben pisilünk, de a végén altáji izmokkal préseljük ki ami bent maradt azért van az hogy sokszor a végén csak szakaszosan sikerül mindet "kilőni".

A legrosszabb hogy minél kevesebb van annál nehezebb pumpáló mozgást végezni...szóval valamennyi mindig bent marad..a férfibetegségől már nem is beszélve húgycső szűkület a makknál.


2.A vége érzékeny, nem kicsit, nagyon és törlésre kisebesedne kiszáradna stb (már egy rossz anyagú érdes gatya is lazán ki tudja dörzsölni). Plusz ha már csak 1-2 csepp van akkor azzal tuti rászárad a papír, és nagyon kellemetlen leszedegetni és pepecselni koszos kézzel megfogni esetleg a húgy cső végét stb.. Tapasztalat mikor papírzsepibe verjük és töröljük le, akkor bizony, ha nem jól csinálja az ember akkor odaszárad és az istennek se jön le. hú de kellemetlen azt lekapargatni....


3. mint mondtam a papír törlés semmire nem jó. Ha törölgetnénk és nem ráznánk, passzíroznánk ki amennyit csak lehet akkor tényleg a f@rokban maradna és szép lassan kiszivárogna

ugyanis a f@rok csak akkor izmos ha vér van benne egyébként semmilyen pumpáló mozgást nem tud végezni vagy "rászorítani" a húgycsőre.


4.azért hogy "minden pisi legyen" kérdés durva. Aki kulturált az nem fog helikoptermozdulatokat végezni.


5. könnyen beszél az akinek nem okoz gondot ha 1-2 csepp becsurran szoknyában vagy a szoknya alatt láthatalanul... főleg ha betétje is van esetleg.

Nálunk egyenesen szégyen, ha foltos ott, büszkeségünket rontja, megítélésünket rontja ...azt hiszik rólunk a nők hogy az a pisis kisgyerek... és minket megszégyenítve röhögnek rajtunk.


Nos ennek fényében amennyire csak lehet lerázzuk kipasszírozzuk belőle nehogy véletlenül is kicsurranjon és meglátszódjon a gatyán ott, kínosan ügyelünk arra hogy a kézmosáskor nehogy vizes legyen vagy felfröccsenjen rá a víz.



6. Kérdés a kérdezőhöz, Ti a nagyajkak közé benyúlva szoktátok letörölni érintve a húgycső végét?

2012. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 David_Grof válasza:
Én nem törlöm meg de anyu folyton mérges a foltos alsógatyáim miatt :/ Pedig úgy érzem hogy kiráztam belőle az összes nedvet de elég csalóka... Lehet át kéne térnem a WC papíros megoldásra...
2014. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én megtörlöm mindig. Engem is úgy tanítottak, hogy le kell rázni oszt jónapot, viszont engem zavart, hogy mindig foltot hagy az alsógatyán, ami diszkonfortérzetet is csinál, mivel nagy folt esetén a vizelet kihű az alsógatyán és mászkálhatsz úgy egész nap. Továbbá nem-megtörlés esetén a fitymán lévő bőr alatt is szanaszét folyik a vizelet. -> szintén nem túl komfortos.


Nem igaz az, hogy a húgycsőből ne lehetne kinyomni a később kicsöpögő folyadékot is. Én rendszerint végighúzom két újjal a péniszt és a kijövő vizeletet letörlöm wc papírral. Problémát nem okoz, de a pénisz bőrfelületén, se szex közben. (Több mint 10 éves tapasztalat)


A fentiektől függetlenül mindenki eldöntheti hogy a lerázós módszert választja vagy megtörli...


[31 éves]

2017. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!