Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy fitymaszűkületem van szerintem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, fitymaszűkületem van szerintem, de nem tudom hogy mondjam el anyukámnak.Apa kint dolgozik németországban, így neki valószínüleg nem tudom elmondani. Azt nem tudom, hogy hogy hozzam szóba a dolgot, és hogy elmondjam-e hogy önkielégítek.Kérlek segítsetek!
2009. máj. 28. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt nem muszály elmondd, hogy önkielégítesz...


Csak nyugodtan, hiszen anyukád, ő megért, és nem mondja el senkinek a doktoron kívül. Mondjuk odamész hozzá, és megmondod, hogy "Anyu, szeretnék egy fontos dolgot megbeszélni!". Ezután szerintem megkérdi, hogy mit, és elmondod, hogy szerinted fitymaszűkületed van, és szeretnéd, ha egy orvos is megvizsgálna.

Nem nagy dolog, ő is egy szülő, megért. És ha szükség van rá, mert tényleg probléma van, egy rutinműtéttel megoldják!


(Nekem is volt problémám a péniszemmel - piros volt és fájt, szerencsére semmi komoly - , és én szóltam, és megbeszéltük!)


Sok sikert és bátorságot! Gondolj arra, hogy ha szólsz, akkor megoldódik a probléma és nem lesz többet gond (ráadásul azon sem kell gondolkozz, hogy hogyan mondd el)! :)


15/F

2009. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Így kell:

"Anyu, szerintem fitymaszűkületem van. Megnéznéd?"

Anyukád szült, az ő testéből jöttél ki, teljesen természetes lesz számára, hogy a problémáddal hozzá fordulsz. Ha nem szívesen beszélsz az önkielégítésről (bár szerintem anyukád közlés nélkül is sejti, hogy korodból adódóan nyilván csinálod), mondd azt, hogy mosakodás közben jöttél rá, a hímvessző tisztességes megtisztításához amúgy is hátra kell húzni a fitymát.

2009. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek, sokat segítettetek!
2009. máj. 29. 05:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért annyiba maradjunk, hogy egy Anya nem minden esetben fogja nézegetni kamaszodó fia szőrös kukacát.

Ilyenkor jobb az Apa.

De mit írtad Ő kint van, s gyanítom, hogy Vele szívesebben megosztanád ezt a problémádat, mint ahogy a lányok az Anyjukkal.

De jelen esetben a Anyukád az, aki segíthet.

Nem kell neki meg mutatnod ha nem akarod, csak vesd fel a problémát és kérd meg menjen el veled dokihoz.

A többi az Ő dolga.

2009. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen és tényszerűen mondd meg neki, s nem kell megnéznie. El fogja hinni, s majd elmentek dokihoz. Ha kell segítség, írj e-mailt.
2009. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!