Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A túl sok és felfokozott...

A túl sok és felfokozott szexuális izgalom okozhat-e hasmenést?

Figyelt kérdés
Időnként nem mindennapi kalandjaim is vannak, s másnap ha nem is hasmenés jelentkezik, hanem a szokásosnál jóval lágyabb és esetleg napközben is ki kell mennem, holott ezt eddig reggel mindig rendesen lerendeztem.
2009. máj. 31. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Kérdező!


Nem hinném, hogy lenne összefüggés az intenzív nemi élet és a széklet minősége, a székletürítés gyakorisága között.


üdv: dr. Szalai Krisztián

2009. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Max. az idegességgel lehet összefüggésben egyes embereknél.

Nem lehet, hogy pl. előtte boroztok, és az hajt meg másnap?

2009. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Soha nem fogyasztok alkoholt, tehát ez kizárva. Azért keresem az összefüggést itt, mert a szimpla idegesséhg és a felfokozott szexuális izgalom is pulzusszám (esetleg vérnyomás) növekedéssel járnak. Na, inkább a túlzott szex, mint a semennyi, csak ez olyan furcsa "mellékhatás".
2009. máj. 31. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én is tapasztaltam már, olyan szituációk másnapján, amikor sokáig tartott a szexuális izgalom.
2009. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
42%
ismerem az érzést, amikor a twilightot nézem, mindig lecsúszok a székről, annyit fosok
2010. febr. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a mi "házi" doktorunk rosszul tudja?! Érdemes volna tanulmányozni a kérdést és felvenni a tapasztalatok közé!
2010. febr. 14. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!