Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sokat fogytam és nem tudom,...

Bodylift kérdése:

Sokat fogytam és nem tudom, hogy gynaecomastia vagy zsírmell -em van, tudok-e még rajta edzéssel segíteni? (képek)

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, egész életemben mióta emlékeim vannak túlsúlyos, érsd kövér,1,5-2x akkora voltam mint más. Most hogy már belefáradtam a magányba és meguntam a túlsúllyal járó nyűgöket, kemény elhatározással makacsul 8 hónap alatt több mint 50 kilót fogytam, és a következő félévben tervben van még 20-25kg leadása, jelenleg 104kg és 187cm


[link]

filename=sakg59owyqst3zn335uj.jpg


[link] filename=iv9ljkrmpjext7s1qk23.jpg


[link] filename=uncdyfgaqona6gxse5tu.jpg


[link] filename=ztob9dzazp1bn77gqd37.jpg


2012. jan. 31. 21:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

23 éves vagyok, egész életemben mióta emlékeim vannak túlsúlyos, érsd kövér, 1,5-2x akkora voltam mint más.

Most hogy már belefáradtam a magányba és meguntam a túlsúllyal járó nyűgöket, kemény elhatározással makacsul 8 hónap alatt több mint 50 kilót fogytam, és a következő félévben tervben van még 20-25kg leadása, jelenleg 104kg és 187cm magas vagyok.

Az a problémám, hogy régen azt hittem azért nagyok a melleim, mert nagyon kövér vagyok, de most hogy ment le szinte minden testrészről, csak a mellemről nem ( na jó innen is, de arányaiban sokkal kevesebb), ezért egyre inkább biztos vagyok benne, hogy GYNECOMASTIA betegségben szenvedek.

Az önbizalmam konvergál a 0-hoz, nagyon nehezen ismerkedek, pedig szeretnék egy szerető társat.

Reménykedek még benne hogy további edzéssel még alakul valamit, de hogy őszinte legyek lélekben már a műtétre gondolok.

Szeretném ha véleményt mondanátok, hogy ez gynaecomastia vagy pedig még le tudom dolgozni…


[link]

filename=sakg59owyqst3zn335uj.jpg

2012. jan. 31. 21:54
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem mégy el orvoshoz? Ott tudnak értelmeset mondani neked - itt sok mindenki itt valamit, de egyetlen hozzáértö sem fog válaszolni.
2012. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Beírtam googleba a betegséget és mint laikus a képeidről és a keresőben kidobott képek alapján nagyon úgy tűnik,hogy gynaecmastia. Ismétlem, mint laikus látom így,de szerintem mindenféleképp ezzel menj el dokihoz. A sportolást meg folytasd,az mindenféleképp jót tesz.
2012. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 zsuzsey00 válasza:
Szia..gratulalok a fogyashoz, testedzessel bizonyos szinten javitani lehet a kepen a pectoral izmok kidolgozasaval valamint gyogyszertarban kaphato mellfeszesito krem. valoszinubb hogy a nagy fogyas miatt ugymond meglottyent a borod ezert annyira szembetuno.
2012. febr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha zsírmell, akkor puha tapintása van, ha gynecomastia akkor pedig darabos. Nekem is hasonló problémám van, bár én még a fogyás elején járok de már most látom, hogy ezzel gondjaim lesznek. Voltam is dokinál, nekem azt mondta hogy gynecomastia plusz van benne ciszta is, valószínű nálam műtét lesz a vége.
2012. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tapintásra puha, de lehet kis csomókat észlelni (mintha nyirok vagy hasonló csomók lennének) de ezeket a többi elhízott testrészen is ugyan ilyen számban pl a hasamon combomon is ki lehet tapintani.
2012. febr. 3. 15:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem elég nagy csomók vannak benne, és egyáltalán nem puha tapintásra. Apróbb csomók természetesek. Esetleg ha további edzés hatására se múlik el, akkor lehet érdemes mégis orvoshoz fordulnod, már csak azért is mert ha jól tudom gynecomastia műtétre van valami támogatás is.
2012. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lóg a bőröd a fogyás után. Ez a 8 hónap kevés idő volt, túl hamar fogytál le, és a bőröd nem tudott visszahúzódni! Én 1 év alatt fogytam 26 kg-ot, és teljesen visszahúzódott a mellem. Kövéren nagy hájas mellem volt. De ebből mára már semmi nem látszik. Teljesen átlagos lettem...
2012. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Fogytam további 8kg-ot, és szerintem az izmok is formálódtak, de a helyzet továbbra is szinte változatlan:(


[link]

2012. márc. 28. 21:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Meg dolgozhatsz rajta, de valoszinuleg ennek plasztika lesz a vege. Ha dokumentaltak a fogyasod, akkor ingyen megcsinalhatjak. Erdeklodj utana.
2012. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!