Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sokat fogytam és nem tudom,...

Bodylift kérdése:

Sokat fogytam és nem tudom, hogy gynaecomastia vagy zsírmell -em van, tudok-e még rajta edzéssel segíteni? (képek)

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, egész életemben mióta emlékeim vannak túlsúlyos, érsd kövér,1,5-2x akkora voltam mint más. Most hogy már belefáradtam a magányba és meguntam a túlsúllyal járó nyűgöket, kemény elhatározással makacsul 8 hónap alatt több mint 50 kilót fogytam, és a következő félévben tervben van még 20-25kg leadása, jelenleg 104kg és 187cm


[link]

filename=sakg59owyqst3zn335uj.jpg


[link] filename=iv9ljkrmpjext7s1qk23.jpg


[link] filename=uncdyfgaqona6gxse5tu.jpg


[link] filename=ztob9dzazp1bn77gqd37.jpg


2012. jan. 31. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100% hogy ez már nem zsír.
2012. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#10 a dokumentálás alatt mit értesz?
2012. ápr. 9. 11:32
 13/15 anonim ***** válasza:

#10 vagyok: mielőtt elkezdtél fogyni, jártál-e orvosnál aki rögzítette a súlyod? Ha igen, akkor ezzel tudod bizonyítani, hogy fogytál X kg-ot. Meg van, hogy hány % BMI csökkenés után hozzák rendbe a bőrödet. Én még a fogyás elején járok, így még nem jártam utána konkrétan, de lassan nekem is el kell kezdenem ezen gondolkodni.

Amúgy gratulálok az eredményeidhez

2012. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hű, ez durván néz ki o.O

gyúrj mellre és vele szimmetrikusan lapockára, hátra is, hogy egyenes legyen a tartásod. És menj el egy orvoshoz, az megmondja majd.


Bas*ki, én most vagyok 125-128 körül. Félek :/ Amúgy a legnagyobb elismerésem a fogyáshoz. Tartsd meg ezt az alakot, így a legtöbb lánynál már jó eséllyel indulsz, egy férfin sosem baj egy kevés fölösleg, nem nyikhajokra van szükség a társadalomban.


21F

2012. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Riiko válasza:
Szia!Ez a túl gyors fogyásból maradhatott vissza.Egyél sok zöldséget! Brokkolit, kelbimbót kukoricát és magvakat! Ez a természetes módja a tesztoszteron szint emelésének. Kerüld a gyorséttermeket és a cukros üdítőket.Edz rendszeresen! Súlyzózz! Szépen le fog apadni.Kitartás! :)
2016. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!