Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a gond, ha a fityma...

Mi lehet a gond, ha a fityma ki van repedve?

Figyelt kérdés

A fityma körül apró hajszálrepedések vannak, és be vannak varasodva. Ha fel van húzva, akkor fáj és feszül, mert alapból szűkebb a fityma, mint az átlag, de ez eddig nem volt gond. Lehet, hogy kiszáradt? Vagy a kevés síkosító okozhatta?

Vagy valami komolyabb gondra kell gondolni?


2009. jún. 7. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A páromnak is jelentkezett ilyen jellegű probléma szárazság kirepedezett fityma és kiderült h cukorbeteg, sajnos már későn vette észre és inzulinos azóta is. Érdemes csináltatnod a háziorvossodal vérvételt és egy vizelet vizsgálatot mert az azonnal választ ad.

Bizunk benne h nem az a bajod hanem más jellegű!

üdv. jobbulást

2009. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Eddig nem volt ilyen problémád? mert nálam is ez a helyzet..kb 3-4 napja jelentkezett eddig semmi ilyen panaszom nem volt:S az előttem válaszolótól picit meg ilyedtem:S
2009. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha esetleg voltál orvosnál akkor megoszthatnád velem hogy mit mondott mert hasnolo cipőben vagyok én is
2009. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Tegnap jött elő nekem is ugyan ez a probléma.

Esetleg nektek megoldódott valahogyan, vagy mi segített?

2009. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én bekentem körömvirág krémmel, és elmúlt.
2009. júl. 7. 10:00
 6/6 anonim válasza:

Nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik a körömvirág nekem is segített :)

Köszönöm a segítségedet.

2009. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!