Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után nektek...

Fitymafék műtét után nektek is így nézett ki?

Figyelt kérdés
Volt tegnap fitymafék műtétem, ma már este hátrahúzhattam, megmostam kamillával és bekentem betadine-val, 1 helyen minimálisan vérzett, de csak nagyon minimálisan. Nos őő, hát amikor megnéztem eléggé megilyedtem, igazából azért, merthát még elég friss, és nem tudom, hogy hogyan fog kinézni, hogyha majd begyógyul, de most annyi a fő problémám, hogy nem húztam nagyon hátra a fitymám, mert félek még, de a péniszem elején, ahol a fitymafékem ugye bemetszették, ahogy lehúzom, ahol a varratok vége van, ott egy helyen kicsúcsosodik a bőr, és hogy úgy mondjam egy kupacba van. Nem tudom, hogy ez mennyire normális, mert a műtét előtt nem volt ott ilyen. Ez ha begyógyul, akkor is ott lesz egy ilyen nagy kupac bőr, vagy ha hátrahúzom nem lesz ott, vagy ez hogy van? Nagyon félek, hogy amiatt ilyen, mert elrontották, bár erre minimálisan kicsi az esély, meg csak észreveszi a doki, hogyha ekkora gubanc van és az ott nem jó, de akinek volt már ilyen műtéte (nem lézeres, sima) az kérlek írja le, hogy neki hogyan is nézett ki, mert nagyon fontos volna... Bocsi ha valamit nem érthetően mondtam, majd megpróbálom átírni.
2012. febr. 29. 22:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem a varratok végénél van mindenhol ilyen, hanem, ahol az utolsó varratok vannak ott.
2012. febr. 29. 22:47
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Te tudod hogy fájt nekem ezt végigolvasnom?


21/F

2012. febr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
áááá, 2 sor után nembírtam. este van már holnap végigolvasom.
2012. febr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kössz, mindketten kielégítő választ adtatok, most tök megnyugodtam, és úgy fekszek le, hogy minden rendbe van. Első, ha nem volt műtéted, akkor nem tudsz nekem választ adni, második, először olvasd végig pls, és utána válaszolj, ne azt írd, hogy majd fogsz... . Bocsi, de 99%-on van most a pumpám, és nem tudok semmit sem.
2012. febr. 29. 23:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennyit a magyar színvonalról, és csodálkozunk, hogy miért utálnak minket, magyarokat. Ha legalább 1 szerencsétlen nyomorék gyökér lenne, aki átérezné a helyzetem, de nem, mindenki fa**pó válaszokat ír én meg had xopjak. Undorítóan szánalmasak vagytok.
2012. márc. 1. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:

igazad van kerdezo amugy :)


en nem tok errol semmit csak beneztem

2012. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De legalább értelmesen tudtál válaszolni, köszi. :))
2012. márc. 1. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Szeva... Előszöris,... tudom nem könnyű, de azért próbálj megnyugodni egy picit. Én megértem, mi a problémád, van olyan barátom, akit körülmetéltek, és a fék helyén maradt egy szerintem ízléstelen bumszli. De őt ez nem zavarja. Szerintem azért van az neki ott, mert ott egyesítették a körülmetélés során a fityma külső a belső bőrével, plusz még a fékét is. Úgy néz ki neki kicsit, mint egy kakas gigájánál az a csőrről lelógó tarajrész, csak kisebb. Ez minden amit hozzá tudok szólni a dologhoz.

Egyébként most te hány éves vagy?

2012. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!