Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális 16 évesen?

Ez normális 16 évesen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm 16 éves. Nagy egészségmániás a srác, mármint folyton a kalóriát számolja. Mindig hoz a suliba rizsát meg valami turmikszolt cuccot. Semmi édességet nem eszik. Ha valakit meglát csokit enni már azt mondja tudod mennyi cukor, meg kalória van benne? stb. Meg szokott venni fehérjéket. Szerintem a vérnyomása is ezekért nagy állítólag 150 vagy több. Nemrég kórházban is volt, azt nem tudom emiatt-e.


Szerintem nem normális az ilyen. Azért 16 évesen mikor még növekedésben van a szervezete amikor minden bevitt táplálék fontos a szervezetének ilyet csinálni. Jó megértem ha a lányok csinálják vagy ha fiú aki 25-30 éves de 16 évesen? Ti mit gondoltok erről?


2012. márc. 16. 16:01
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg testépítéssel foglalkozik. A turmixolt cucc valószínűleg fehérjeturmix, táplálékkiegészítő. Az, hogy egészségesen étkezik, ahogy mondtad "egészségmániás", hogy okozna az egészséges életmód magas vérnyomást? És az hogy valaki egészségesen táplálkozik nem egyenlő azzal hogy fogyókúrázik, sokkal több értékes tápanyagot visz be mint te. A szervezetednek nincs szüksége csokira, édességekre. Az nem a legjobb hogy az "életmódját" próbálja ráerőltetni másokra, de ez teljesen normális, sőt jobb a normálisnál.
2012. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem egeszseges
2012. márc. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!