Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El kellene mennem az urológush...

El kellene mennem az urológushoz, de tartok tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan már 2 éve van fitymaszűkületem, és utána is jártam a dolgoknak, úgyhogy a műtéttől csak kicsit tartok. Inkább attól tartok hogy az orvos mit fog mondani. Világ életemben idegeskedő, szégyenlős és önbizalom hiányos voltam, és most is inkább attól tarok, hogy majd az orvos lecsesz hogy miért nem mentem hamarabb, illetve nem is szeretném ha teljesen körülmetélnének. Nem akarom elveszteni az egészet mert olvastam pár orvosi oldalon, hogy a makk szárazabbá és érzéketlenebbé válik ha nem fedi semmi. Meg hát mégis csak az enyém, nem szeretném elveszteni az egész fitymámat. :) Plusz még az is problémát okoz, hogy nem tudom melyik orvoshoz mennyek. Nem akarok egy olyanhoz menni, aki rám akarja erőltetni a véleményét. Anyunak nem nagyon akarok beszélni erről mert tudom hogy reagálna, ismerem őt annyira. Szóval szerintetek mit tegyek. Most próbálok információkat szerezni a halasi urológusokról, de nem tudom hogy fog e valaki válaszóli. Persze tartok a műtéttől, mert mégis csak érzékeny terület, de valahogy csak kibírnám. 20/F

2012. márc. 29. 17:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazad van is meg nem is. A műtéttől annyira nem tartok. Tudom hogy az érzéstelenítő beadása az kellemetlen de utána már nem olyan vészes. Mondjuk ez mindenkinek más de úgy gondolom nekem se lenne/lesz rosszabb mint akármelyik páciensnek. A nyújtással már én is próbálkoztam de nem sok sikerrel, mivel alsótagozatban is volt már ilyen problémám de akkor sikerült megoldani csak ugylátszik az akkori erőltetés miatt már nem annyira rugalmas a bőröm széle. És így hogy most ujra kiújul hiába próbálom, egy pontig mindíg eljutok de onnantól nem javul tovább. Most ott tartok hogy merev állapotban is hatra tudom húzni, de nagyon szorít. Lankadt állapotban is hátramegy valamivel tovább de már megállapítottam hogy a fékek is túl rövid, amit pedig ha jól tudom nem lehet nyújtani. Ezért próbálok most ellenünk a dokihoz hogy mondjon valamit. Aztán döntök. Szerintem nem kell az egészet levágni mert csak kb egy fel centis sav az ami szűk. Utána már elég tág. Ezek alapján mit mondasz?
2012. márc. 30. 04:23
 12/13 A kérdező kommentje:

*próbálok elmenni

Ez az autó javító az őrületbe tud kergetni...

2012. márc. 30. 09:56
 13/13 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam ami minden szót ki próbál javítani, na mindegy azért remélem érthető hogy mire gondoltam...
2012. márc. 30. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!