Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Reggeli merevedési zavar....

Reggeli merevedési zavar. Mitől lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Reggelente amikor felkelünk és elkezdjük simogatni egymást meg izgatni rendesen van merevedésem, de pár perc múlva lelankad. Csak akkor fordul ez elő mikor reggel felkelünk. Amúgy minden rendben. Ez mitől van?
2012. ápr. 7. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
álmos,fáradt vagy?
2012. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen eléggé.
2012. ápr. 7. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg is van a válasz,ezzel amúgy nem vagy egyedül,nem kell aggódnod.De valamiért elvárják a lányok azt hogy ébredés után rögtön teljesítsünk:)

Majd megszokják hogy mégsem mindig az van amit ők akarnak:D

2012. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak annyira rossz mert bnőm meg tiszta ideg lett, nem is szólt hozzám...és azóta meg hát főleg rágörcsölök..
2012. ápr. 7. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek a barátnőd miatt.


Reggel nem azért áll mert szexuálisan fel vagy izgulva,hanem csak a vérkeringésed miatt.


fáradtan,álmosan persze hogy nem működik,főleg ha még le is csesznek.

Az ilyen nő vibrátort vegyen,az működik akármikor.


Ne aggódj,fizikailag semmi bajod,természetes hogy fáradtan nem úgy működik ahogy akarod.


Párom is ilyen,ha álmos,nyűgös,akkor a teste sem engedelmeskedik.

Bár pár perc szájjal kényeztetés után felébred és működik rendesen.De csak ugy kis simogatás reggel édeskevés.


Legközelebb mondd meg a barátnődnek hogy használja a kicsi száját ha akar valamit.

2012. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én az első ilyen reggeli zaklatásnál mondom a lánynak hogy nem tudom eddig milyen barátaid voltak de engem reggel ne nyaggasson ilyenekkel,akármennyire is szeretek szexelni.
2012. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!