Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges vagy teljes körülmet...

Részleges vagy teljes körülmetélés a jobb?

Figyelt kérdés

Láttam már,hogy volt egy hasonló kérdés,de az már régebben volt ,érdekelnének új válaszok.

Nekem nincs fitymnaszűkületem csak fitymatúltengésem illetve enyhe szűkület, de a fitymát háétratudom húzni csak elég csúnya a farkam és most csupa piros lett,muszáj megműteni.

Melyik megoldás a jobb?



2012. ápr. 11. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a teljes jobban tetszik, de hát mivel én nő vagyok, csupán esztétikai szempontból tudok nyilatkozni :)
2012. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

A körülmetéléssel járó előnyök igazából akkor valósulnak meg, ha a teljes fitymát eltávolítják. Szerintem annak sok "haszna" nincs, ha a fityma félig megmarad, mert akkor ugye takarni nem takar semmit, ugyanakkor mégis ott van felgyűrődve a makk alatt.


Ha zavar a nagy fityma, akkor érdemes megcsináltatni, és ha már csinálják akkor érdemes a teljesen megcsináltatni.


Picit ide tartozik, de ne vedd magadra:

Az orvosok többsége általában a saját módszerével végzi, és ha azt tapasztalják, hogy a páciens "szakért", akkor inkább tudatosan úgy alakítják a szituációt, hgy az illető ne jöjjön vissza. A múltkor hasonló témában valaki azt tanácsolta névtelenül, hogy részletesen magyarázza el az orvos, hogy mit csinál, mennyit fog vágni, hogy fog majd kinézni stb, és ha nem úgy lesz ahogy ő megmondta, akkor majd milyen jó kis pert fog az orvos nyakába akasztani! Na, az ilyen "betegektől" mentse meg az amúgy sem jó állapotban lévő magyar egészségügyet a Jóisten!

2012. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a részleges jobb,eleve a legtöbb nőnek nem tetszik magyaroknál a metélt pénisz és férfiaknál is van aki nem elégedett,nem tudja megszokni a végeredményt az új látványt,és hát még ott van egy esetleges közös öltözőbe,zuhanyzóba történő mosakodás ahol bizony rendesen képesek megbámulni,beszólógatni az embernek,ami az eszüket mutatja.Nekem látványilag nem tetszik.A másik meg nem feltétlenül szükséges metélni még szükület,és f.túltengés esetén sem,azt viszont meg kell említenem,hogy sok orvos ezt nem közli,nem mondja el az össze lehetőséget,vagy rábeszélik metélésre a beteget,azt monják csak ez a végleges megoldás,visszaszükülhet stb.stb.szóval átverik,elferditik a tényket,ha ilyen dokival találkozik valaki jobb egy másikat felkeresni,vagy közölni vele,hogy ha lehetne akkor szeretné ha nem metélnék körül.Mindenképp jó orvost kell taláni,mert minden műtét kockázattal jár és mindenki szép,normális végeredményt szeretne kapni.


De ha részlegesen metélt valaki akkor ha nem tetszik a látvány visszatudja nyújtani akár a bőrt és mégis fedi valami a makkot,mert van akinek érzékenyebbé válik a fedetlenségtől a makkja,kiszárad.A teljes körülmetélés meg elég sokáig gyógyul akár 4 hétig is eltarthat és merevedéskor kezdetben eléggé tud fájni.


De szerintem mivel itt egyikünk sem orvos,gondold végig te mit szeretnél mind kinézetileg is,minek mennyi a gyógyulási ideje és úgy dönts és olyan orvost keress akinek jó híre van,aki minden féle képpen korrekt.

2012. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Teljes metélés a fék eltávolításával együtt a leghatékonyabb. Arra figyelj oda (legalábbis javaslom), hogy az orvos felső metélést végezzen el (vagyis a belső bőr nagyobb részét távolítják el, tudod az érzékenyebb fehér bőrt), mert akár hiszed, akár nem, a fityma is érzőidegekben gazdag, amik főleg a külső részében találhatóak meg, és normális esetben is úgy kell működnie, hogy az szex közben ne forduljon ki, mert a belső része annak ellenére, hogy érzékenyebb, mivel mindig takarva van , sokkal kevesebb erogén zónával rendelkezik, nem beszélve arról, hogy azoknál akiknek barnább a bőrük esztétikailag is kiszúrja a szemét másoknak.
2012. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 cm van a belső bőrből, de nem vagyok barnább bőrű, az sokkal feltűnőbb, hogy kint van szabadon a vége. De nem zavar,jó ez így is.
2012. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!