Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez ugye már nem a súlyfelesleg...

Ez ugye már nem a súlyfelesleg miatt van hanem gynecomastia? Mert már lefogytam.

Figyelt kérdés

kövér voltam, nagyon kövér, így a melleim is nagyobbak voltak az átlagnál, lefogytam azt a 30 kilót egészségesen és a bőröm nem lóg sehol mert sokat edzettem. De sajna a mellem az nem húzódott vissza teljesen. Vagyis ez akkor gynecomastia lehet? (17 éves vagyok, pár hónap múlva leszek 18) Hiába edzek,és kondizni is járok heti 4-5 alkalommal, akkor sem változik sokat, és engem ez nagyon zavar. Nagy valószínűséggel ha betöltöm a 18-at, plasztikai sebészhez megyek és elvégeztetem a gynecomastia műtétet.

Hogyan lehet megállapítani hogy gynecomastia? (2 évvel ezelőtt voltam orvosnál más probléma miatt, és ott azt mondták ránézésre hogy ez gynecomastia, akkor nagy valószínűséggel még mindig az lehet?


2012. ápr. 21. 18:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és lemaradt. 177-178cm vagyok és 65kg.
2012. ápr. 21. 18:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézesd meg más dokival is,lehet,hogy nem!

...persze ha az,akkor csináltasd meg ha zavar!!!

...mondjuk ha ilyen mértékű

...ilyen volt ilyen lett..képek!!!

[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!